Çok merak ediyorum sizin de unutamadığınız bir cümle var mı?

Hayatınız boyunca size söylenmiş olan hiç aklınızdan çıkmayan unutamadığınız nasihat ya da kırıcı bir söz yada hoşunuza giden bir cümle var mı

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• benim kızım seni parklarda ders çalıştıra çalıştıra adam etti üniversite okuyo benim kızım ... eski kayınvalidem. bu sözü söylerkenki ağız kokusu bile gitmedi aklımdan deli oluyorum aklıma geldikçe. görgüsüz!

0|0
    0|0
  • Fe eyne tezhebun...

0|0
    0|0
  • Başarının sırrını bilmiyorum ama başarızılığın yolu herkesi memnun etmeye çalışmaktan geçer.

0|0
    0|0
  • ''Sen benim toprağımın insanı değilsin'' lise Müdürüm.

0|0
    0|0
  • ne yazikki yok her söz birinden grip diğerinden çıkıyor

0|0
    0|0
  • Hayır, yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Annem ; kimseyi kendine güldürme ( oysa ki çok komiğim )

Babam ; sakın yüzünü kızartacak birşey yapma ne senin ne benim ( sanırım 14 yaş dolayları ve bir daha söylemedi .tek sözü yetti )

0|0
    0|0
  • Kaldırılmaz umarım..

Eşitlik;ne bir başkasını satın almak kadar zenginlik,ne de kendini satmak kadar fakirliktir..

0|0
    0|0
  • "Sen hala her şeyi eskisi gibi sanıyorsun" çok trajikomik bir hikayesi var asla unutmam.

0|0
    0|0
  • Sevmek acı veriyor ama kaybetmek daha da acı.

0|0
    0|0
  • elinden geleni yapmak zorunda olduğunda tereddüt edemezsin

0|1
    0|0
  • babamın "benim bir tek kızım var" demesi aklımdan çıkmaz çünkü babam çok otoriterdi...

0|0
    0|0
    • aynı ben:-)

benimde tek kızım var. onun için canımı bile veririm:-)

• ama ben küçükken babam beni sevmez sanırdım o yüzden daha anlamlı daha güzel gelmişti bu cümle bana :) şimdilerde de keşke erkek olsaymışsın diyor :D kadından beklenmeyecek zeka varmış bende :D

• Artık ölünde dirinde beş para etmez benim için Duydugum en ağır sozdu

0|0
    0|0
  • hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

0|0
    0|0
  • Annemin: Sen çalış kendini kurtar benim yaşadıklarımı yaşama...

0|0
    0|0
  • yıllar önce yaptığım bir hatadan dolayı babam '' yazıklar olsun sana '' demişti. oturup günlerce ağladım hala da unutamam. canım babam

0|0
    0|0
Yükleniyor...