Çocukluğunuzda nasıl bir kişiliğe sahiptiniz? Ve neler yaşadınız? iyi kötü anılarınız?

Çocukluğumda çok utangaç çekingen biriydim.Büyüklerime çok saygılıydım .Hala da öleyim ama artık çok utangaç değilim.Girdiğim ortamlarda kendimi belli ederim.

Çocukluğumda ben çok ezildim yaaa ablalar abiler :)) .Harbi aklıma geldi bak bi akrabamız vardı abla bana matematik çalıştırıyordu soruyu bilemediğimde bana küflü elmayı yedirmeye çalıştı ..IIIIIYYY iğrençliğe bak ( şu an görüşmüyoruz.) Ay bi sesini çıkart dmi ..yok hiç bişey diyemedim o kadar utangaçtım.Bide anaokuluna giderken geç kalmıştım babamın arkadaşının arabasıyla gidiyorduk okul burası diyemedim .Biz okulu geçtik ilçeyi geçtik nerdeyse incem diyemedim ..Teallam yaa içimden sölüyorum ben incem amca incem diye :))Okadar utangaçtım yani...

İyi anım ise çocukluğumu çok güzel yaşadım.Barbi bebeğim vardı patenleri vardı onu buzda kaydırırdım.Oyuncaklarım vardı ..atakuleye giderdik çok güzeldi ...

Peki ya sizin _?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Wuuhuu benim çocukluğum hala dilden dile anlatılır sen ne diyosun , ben köyden yaylaya ormanın içinde 2,5 saat yol giden tek çocuğum ve o zamanlar 4-5 yaşındaymışım , köyden diğer köylere gider dolanır herkesle tanışır eve erzak getirirmişim , madımaktan kolyeler yapar ineklerin keçilerin boynuna kolye diye asar kendi mendilimle sümüklerini bile silermişim titizlikten .Bazen ağaçların tepesinde kimiz zaman çatıda , arasıra duvarların üstünde dolanırdım .Sabahtan akşama kadar dut ağacının tepesinde dalda asılı kalıp rüzgarla salındığımı bilirim ..Büyümüşte küçülmüş cinsten , inatçı , istediğini eninde sonunda yaptıran bir çocukmuşum ,istediğim olmayınca ya evden kaçarmışım ya halıyı kaldırıp betona otururmuşum hasta olup öleyim ben diye :)) vay bee ne günlerdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Utangaç, terbiyeli, nazik, zekii futbol manyağı, kendi kendine icatlar çıkaran, taso ve toto oyuncakları kolleksiyonu olan, birşeylerin yapısını merak edip içini açıp tekrar toplayamayan, sınıfta herkesi güldüren bi tiptim :)

0|1
    0|0
  • çocukluğumda yaşadıklarımı anlatsam roman olur ve bazılarını ağzınız açık okurdunuz ama yok yaa zaten sıcak bide uzun uzun yazamayacağım hiç yazasım yok :)

0|0
    0|0
  • küçükken çok yırtık biriydim. Girişken kimseden çekinmeyen biriydim. Ama şimdi tam tersi oldu. Kalabalık yerlere girmekten nefret ediyorum. Utangaçlıkta var tabi

0|0
    0|0
  • benim en güzel anım hiç unutmam özlem abla diye abla vardı ozamnlar liseye gidiyodu ben de ilkokul 4, okullar da ozamn karma anaokuldan liseye aynı kampuste :)) bu hersabah gelir öperdi beni yanaklarımdan lan ne forsum olurdu sınıfta :))))

0|0
    0|0
  • Açıkçası yanlız takılan bir tiptim. 6-7 yaşından bile yanlız takılırdım ama eğlenirdim. Yada kendimden büyüklerle takılırdım. Kafam eserse yaramaz yada uslu olurdum (hala öyleyim :) ) yani rüzgar nereye savurursa diyeyim ;)

0|0
    0|0
  • bende baya girişkendim , ilkokulda öpmediğim kız kalmadı

0|0
    0|0
  • Çocukken kaç yaşındaydın peki -_-

Anlat bi teşhis koyucaz! :)

0|0
    1|0
  • ya çocuklukta uyuzdum o yüzden çok sinir oluyorum kendime. zihinsel olarak geç olgunlaştım. arkadaşlar 31 çekmeye başladığında ben daha kızlara bakmıyodum. onlar sevişmeye başladı ben de 31'e başladım.

0|0
    0|0
    • ha en son da onlar evlendi ben sevişmeye başladım

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende sakinmişim çok titizmişim..

Babannem hep bişe yediğinde ellerin havada bekliyodun sileleim yıkayalım diye diyodu..

ve hala öyleyip titizlik konusunda ayrıca giysilerime çok özenliydim o konuda da hala öyleyim

7de neyde 70de de o tabiri ben olurum herhaL..

0|0
    0|0
  • bana hiç yurtdışından dayımlar hediye göndermedi. çünkü yurtdışında dayımlar yoktu. hiç yurtdışından sindi bebek hediye alamamın ezikliğini yasıyorum hala.

0|0
    0|0
  • televizyondaki bir reklama inanmışım, ailem 300 lira ödemek zorunda kalmış. 4 yaşındaydım.Babam beni nası cezalandıracağını biliyordu.Suluboyamı parçaladı.Baba bir gün boyaların acısını çıkarıcam!

0|0
    0|0
  • Çocuklukla ilgili çok fazla anım yok, yorumları okuyup yorumsuz geciyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...