Çocukluğunuzda unutamadığınız anınız var mı? :)

çocukluğunuzda unutamadığınız anınız var mı? :)

ben bir keresinde diye başlıyorum konuya :) kalemimi sürekli çalıyorlardı 1. sınıfta bende kendimce bi çözüm bulmuştum..kurşun kalemin ucunu kırmızı kalemle boyadım, o kadar mutluyum ki ama artık çalan olursa hemen bulucam kalemimi diye..diğer ders sınava girmek için kalemin ucunu açtım,kırmızılık gitti mi :(( ağlaya ağlaya öldüm hastalandım okula gidemedim :(

en sevdiğiniz oyuncağınız neydi mesela :)

seviliyorsunuz dostlarr! :))

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• ben çok kötü bir çocuktum ya :( sevmediğim kişilerle arkadş olurdum sonra onlarla incir ağacına çıkardık ve ben onları iterdim . sonrada çok üzülmüş gibi yapardım :( sonra oyuncaklarını kırardım suçu başkasına atardım falan :D :D bide ben yazın doğdum ama kışın ortasında tüm apartmana benim doğum günüm var gelin falan demişim herkes programlarını değiştirmiş falan bir gün annemi elinde poşetlerle görünce doğum günü hazırlığımı yapıyyorsun demişler tabi o anda foyam ortaya çıkmış :D bide kuzeni bulaşık deterjanıyla yıkamışım :D :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hafızam çok iyi değildir ama 10 yaşında yaşadığı unutmam ;

3 kafadar yokuş aşağı çakıllı bir yolda(sonundada karayolu var)bisikletle son sürat yarışırdık,birgün dengemi kaybettim yokuşun yarısında ve düştüm aşağı kadarda sürüklendim,sağ avucum yarılmıştı,ve içi çakıl ve küçük cam kırıklarıyla dolmuştu,doktorun o cam ve çakılları temizlerken attığı fırça,elimde hala taşıdığım izi ve annemden yediğim dayak ! canım yanarken niye dayak yediğim de ayrı mevzu zaten :) unutturmaz bu anı bana...

1|0
    0|0
  • bisikletle dut ağacının altından geçtim dutlar yolu kayganlaştırmış, bir düştüm bir tarafım dut diğer tarafım temizdi

1|0
    0|0
  • olmaz mı 18 vıteslı yenı bısıklet almıstık frenı patlamıstı dıreksıyonu yagsızdı vırajı alamadım ılk kullandıgım gun kırtasıyeye gırdım cam tuz gıbı dagıldı kafaya 10 dıkıs atıldı :=)) o kırtasıyeden gectıkce unutulur mu hıc :))

1|0
    0|0
  • ilk uçağa binişimi ve uçakta Wc anımı unutamıyorum (Yaş 7)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bisikletten düşüp dizimi yarmıştım hala bisiklete binemem mesela o gün bugün..

1|0
    0|0
  • ( yaş 7 )Yağmur yağmıştı.Ama ben babamla parka gitmiştim.Salıncağı temizledim ve salıcağa bindim.Salncağın alt kısmı çamurdu.Ben sallanrken hızımı alamadım ve çamurun içine yüz üstü düştüm xDYüzümü babam görünce gülme krizine girdi.Babam güldükçe ben daha fazla ağladım.Ama eve gidip ayna baktığımda bende gülme krizine girdim =D Bu duruma gülmeyen tek kişi annemdi.''Bu ne hal kızım'' diye bağırmıştı xD

2|0
    0|0
  • Kısır döngüyü yaşamıştım... Sınıfta doğruluk cesaretlik oynuyorduk. orta 1 dik.

Sergen beni ben enesi enes salihayı saliha tuğrayı tuğra beni seviyordu... Doğruluk cesarette arka arkaya bunlar ortaya çıkmıştı. Herkes birbirine düşman kesilmişti.

2|0
    0|0
  • çocukluk değilde daha 2 ay önce olan anımı hala unutamıyorum :) arabayla kkaza yaptım ve girmem dediğim sanayiye girdim kız başıma :) anneme babama belli etmemek içni ne koşturdum ogün ve zafer benim oldu ama, 1 ay arabayı korka korka kullandım :)

1|0
    0|0
  • anaokulundan kaçmıştım öğretmenlerde sokakta arkamda koşuşturuyordu beni yakalamak için.

1|0
    0|0
  • 6 yasımdayken sürekli evin gizli köselerine sümüğümü siler yada tuvaletimi yapardım. neyse mesele bu değil tabi. birgün yine çok büyük tuvaletim gelmişti yatak odasındaydım ve çok sıkışmıştım tuvalete gidebilirdim ama gitmedim (o da ayrı bir psikopatlık) dolabın kenarına geçtim ve tuvaletimi yaptım. sonra dolaptan annemin bir kazağını çıkarıp popomu sildim. koku filan umrumda değildi hemen kazağı dolaba basıp çıktım ve arkadaslarımın yanına oynamaya indim.

eve geldiğimde herkez öfkeden deliye dönmüştü. babam üzerime yürüyüp birdaha böyle bir pislik yap kasıkla o boku sıyırır sana yediririm bitene kadar dedi. öyle iğrenmiştim ki o son oldu. artık öyle titizim ki evdekiler bu olayı hatırlatıp baban öyle birşey demese belki de hala...

neyse böyle pis bir anım var işte :))

4|0
    0|0
    • çocukluk işte :))

Yükleniyor...