Savaşır mıydınız, boyun mu eğerdiniz?

Hayatınızda ilk defa aşık oldunuz , ilk defa birine karşı böylesine yoğun duygular besliyorsunuz , ama onunla geçici bir ortamda berabersiniz ve kısa süre sonra ayrılacaksınız , sevdiğiniz kişinin de haberi yok bu duygudan , naparsınız , savaşır mısınız , yoksa kaderinize boyun mu eğerdiniz ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum ama gelipte burada edebiyat yapmam mesela.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• "Ne denli zorlu bır işe girişmek istiyorum ama aynı zamanda da ne denli boş seylerden korkuyorum." Suç ve Ceza'dan alıntıdır.

1|0
    0|0
  • O sürekli aklının bir ucunda olacağı için geçicide olsa takıl derim. Ama sevgilin varmış o zaman haksızlık yapıyorsun derim. Boka sardı gidiyom ben :D

0|0
    0|0
  • Erkek 'kıskanıyorsa' şirindir,sevimlidir Kadın 'kıskanıyorsa' 3.dünya savaşı başlıyor demektir!

0|0
    0|0
  • savaşmaya değer biriyse sonuna kadar savaşılır. sevipte heves olarak kalırsa boyun eğcen

0|0
    0|0
  • gercekler acıdır ya konuscan yada kabullenecen durumu bn bu durumdayım

0|0
    0|0
  • boyun eğmek mi dedin sen.şakacı seni peki çocuk seni seviyormu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Duygularımı kontrolüm altında tutabiliyorum , aşık olacak kadar delirmedim .MAdem seviyorsun adama belli et ve o geçici durumu ortadan kaldırın ...

0|0
    0|0
  • Neye savaşacan anlamadım ki zaten adam senden hoşlanıyorsa buna müsade etmez

aşkı keyifle yaşamak varken kendime zülüm edemem ben .

Karşı taraf isterse zaten yolunu bulur yorulmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • savaşmam ya kaderime de boyun eğmem.gönüllü vazgeçerim.vazgeçene kadar sıkılmazsam şayet.

0|0
    0|0
  • adamın haberi yoksa neyle savaşıcaz pardon?

0|0
    0|0
    • yel değirmenleriyle galiba , ben de bilemedim :))

• yirim:)

Yükleniyor...