Bacak kasları nasıl geliştirilir bileniniz var mı?

bacaktan anlayan arkadaşlar :d?
Arkadaşlar bacak kasları nasıl geliştirilir bileniniz var mı bacaklarım cidden çok güçsüz nasıl güçlendirmem gerekiyo nasıl bir uygulama lazım?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bize taek-wan-do da diz çekme hareketi yaptırırlardı , çok etkilidir, kısaca anlatayım parmak uçlarında duruyorsun ve tempol bir şekilde dizlerini göğsüne kadar çekiyorsun sırayla, 100-150 taneyle başla 5bin-6bin taneye kadar çıkart, bu sana kastan ziyade kondisyon verir, ondan sonra komando dansı denen hareketi yap, 1buçuk ayda çok güçlü ve en önemlisi kolay yorulmayan bacakların olur

0|0
    0|0
    • 100 e kadar bile çekemem ya :D o kadar güçsüz acaba 50 den başlayıpmı artırsam onu :D

• kondisyonunun yettiği kadardan başla,
      ben hatırlıyorum bir günlük antremanımız sadece 10bin diz çekmekti :D

• Ohooo siz aşmıssınız zaten :D Bende boy uzun kilo az öyle bir durum var bide kondisyon falan 0 bakalım bir yerden başlıcam artık nede olsa herkes birden gelişmiş ve güçlü bir şekilde başlamıyo demi :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Kardeşim bileklerine ağırlık takıp koşuya çıkıyo fena kas yaptı

0|0
    0|0
  • Fitness-koşu, taekwando.

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben küçükken cok futbol basketbol oynardim mahallede kiz yoktu pek :)) bacak kawimi goren ronaaldoda yok yuh diyor haha. Bir bayana belki yakismiyor ama ben seviyorum

0|0
    0|0
    • Ya benim küçükken iyiydide büyüyünce yaşıtlarımın çook gerisinde kaldım bide zayıfım falan sıkıntı :D

• Bak bacaklarini sık birak sık bırak arada Çömel yürü. Oldugun yerde yürür gibi haraket et futbolcularin isinma haraketlerinde olduklari yerde bir anda cok hizli koyuyorlar ya mesela onuda yap. 1 sene tv izlerken gerdir birak mesela hem ayri vakte gerek yok. :))

• Ben squat yapıyorum gerçekten çok iyi ve 2 sene koştum bıraktım koşuyu şu an biraz var yine de çok etki ediyor

0|0
    0|0
    • Squat 10 taneden sonra ölüyorum :D :D

• Bacaklarım incelmişti 3 gün 50-60 tane squat yaptım bacagım kalınlaştı çok şükür :D

• Squat yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Squat
    Lunges

bu iki haraket çok işini görecektir. Bunlara ek olarak bacak kondisyonu için ip atlamak, bisiklet sürmek ve koşmak gibi şeyler yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kardeşim ayak tozları diye bişey vardı onlarla koşarsan falan faydası oluyor, bir hoca söylemişti adamın ayağı kaya gibiydi.

0|0
    0|0
  • Ağırlık çekiceksin.

0|0
    0|0
  • Asansör, araba ve yürüyen merdivenleri kullanma.

0|0
    0|0
  • bacak kası onemlı hacı sperm sayısını etkilio

0|0
    0|0
  • bisiklet sürerek

0|0
    0|0
  • Sürekli otur kalk, otur kalk, otur kalk farkı göreceksin ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...