Erkekler sınırlı gördükleri bayandan uzaklaşırlar mı?

Sevgilim bana sınırlısın dedi.sesimi yükseltip bağırıyormuşum.Bak saçımı fazla uzatmıyorum yolarsın diye diyor.oda sakin görünür ama üniversite ortamında çok kavgası olmuş ama benim aksine hiç fiziki olarak dışarda kavga etmişliğim yoktur.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler sinirli gordukleri bayandan uzaklasırlarmı? kişiden kişiye değişir karaktere ve de o anki ruh haline bağlıdır. fiziksel şiddet dışında bazen seslerin biraz yükselmesi gereklidir diye düşünüyorum. fiziksel olarak erkek olan taraf üstün görünsede çene bakımından kaybedileceği için genellikle uzaklaşılır :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet.Bak o konuda birşey diyemem , sinirli kızları hiç sevmem.

Uzak dururmuyum. Muhtemelen yanından uçmuş olurum :))

0|0
    0|0
  • ağzına bi tokat bak bakalım bi daha ses yükseltiyomu

2|0
    0|0
  • bir keresinde sevgilim otobüste bana bağırmıştı o yüzden ayrılmıştım sinirli ve bağıran kızlardan hiç hoşlanmam öyle bir kızla karşılaşıncada arkama bakmadan giderim ii senin sevgilin sana sabrediyor

0|0
    0|0
    • Daha neler topluluk icinde bagırmam tabiki

• ister topluluk içinde olsun ister başbaşayken insanların birbirine bağırması hoş değil konuşmak varken sakince kızlara bişeylere oluyor birden bağırmalar

• nası bi manyağım anlamadım ama sinirli kızlar bana çok hoş gözüküyor yani uzaklaşmam aksine sülük gibi yapışırım :D

1|0
    0|0
  • Ben uzaklaşırım, yani en azından bulaşmamaya çalışırım..

0|0
    0|0
  • sinirliysede çaktırmasın

0|0
    0|0
  • Sinirli bi bayana yaklaşmam bile.

0|0
    0|0
  • Bu yaştan sonra çekemem vallahi.

İç ses : Yaşımda ne varmış yahu. Neyse olsun ^.^

0|0
    0|0
  • benim nişanlım da çabuk parlayan birisi. bazen ben de söylüyorum ona. bana sesini yükselterek konuşma. hemen parlama. her küçük şeyi büyütüp, sorun, tartışma çıkartma diye.

0|0
    0|0
  • soğuyorum sevgilim sinirli davrandığı zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de cok sinirli bir insanımdır ama sevgilim bana göre biraz daha uysal birbirimizi tamamladıqımızı düşünüyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...