Fitness boy uzatmayi durduruyor mu?

16 yaşında erkek kardeşim pazartesi gunu fitnessa baslayacak. Kilosunu arttirmak ve vucudunu sekillendirmek icin. Ama cevremizdekiler ergenlik donemindeki cocuklarin boyunun uzamasini engellediğini soylediler. Dogru mu eger oyleyse kilosunu arttirabilecek baska hanfi sporlar önerirsiniz

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• Türklerin kafa yapısı hep bu birşeye sorgulamadan inanıyorlar, ben yapıyorum fitness nedense başladığımdan beri boyum kısalmadıda hep arttı çok enteresan.

0|0
    0|0
    • Kac yasindasiniz? Bana da pek inandirici gelmedi ama yinede bilgilenmek istedim

• Ama fitness da kilo aldirma programlari varmış söylediği kadariyla.

• Fitness daha çok sağlıklı yaşam ve formda kalkmak için yapılır. Vücut geliştirme kasları artırır, güçlendirir kilo aldırır yani, fitness ise daha çok kardiyo ağırlıklıdır.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Fazla ağırlığın (halter) alanına girmesin birşey olmaz. Fakat strechting (germe-esneme) egzersizlerini kesinlikle yapması lazım

0|0
    0|0
  • O fitness için geçerli değil. Profesyonel hantelciler çok ağır bastıkları için boyları kısa kalıyor. Ünlü hantelcilere bakarsan çoğunun boyu kısadır zaten. Yani fitness veya body boy kısaltmaz.

0|0
    0|0
    • Haklisin boylari hep kısa. Teşekkür ederim

• basketbola başlasın fitness boş iş hem o kasları baya yaptıktan sonra hep düzenli beslenmesi lazım her gün bakması ve çalışması lazım bırakırsa o kaslar sarkar ve iğrenç görüntü oluşturur bende meraklıydım bunu bir adamda görünce vazgeçtim adamın her tarafı sarkmış iğrençti basketbol oynasın ölede kas yapar hem basketçiler iri yarı oluyor bende oynadığım için :)

0|0
    0|0
  • fitness iyidr ama halterden uzak dursun ve bacak ta çökme gibi hareketler var onlardan uzak dursun sorularınız için özele gelebilrsiniz

0|0
    0|0
  • Bak boy uzamasi durmaz. Sadece basket vb sporla boy uzamasini hizlandirirsin. Senin zaten gelcegin boy bellidir ve etkilemez ya spor yapsin

0|0
    0|0
  • yok öyle birşey kulaktan dolma bilgi

0|0
    0|0
  • Yok oyle bişey :D

0|0
    0|0
  • ne alaka boy uzatma ile.

0|0
    0|0
  • Agir bisi yapmadiktan sonra bisi olmaz kanka^^

0|0
    0|0
  • su anda cok erken kesınlıkle karsıyım buna kemik gelişimini durdurur kısa kalma ıhtımalı var

0|0
    0|0
    • Neden durdurur

• Agirliga o kadar önem vermeden calissa

• oraya gidip özenecek kaslı insanları görüp bu yüzden oda istiyecek bunu :)) ve kendine hakim olmadan ister istemez ağırlık kaldırmak isticek onlara benzemek gibi ben 20 yaşımda başladım :))

• Beslenmesine dikkat etsin daha da boyu uzar

0|0
    0|0
  • Yok ya gitsin fitnessa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...