Bu patron milleti neden bu kadar kişiliksiz..?

Benim yeğenim var benden 1 yaş ufak ama görseniz sessiz sakin kafasına vur ekmeğini al modelinden.. Fuar Standaları çiziyor 3d max de askere gidecek 1 ay sonra patronu bunun haberi olmadan 2 ay önceden sigortasını kesiyor sonrada buna diyorki son maaşınıda yarı verelim işte yok zaten..

Bize geldi sürati falan aşık dedim ne oldu ses yok ölüm anlat neyse anlattı gittim adamın yanına dedim ne ayaksın ? Bu adamın sigortasını yatırma yemek parasını verme primlerini verme bide son maaşına kesik at sen kimsin bunun ortağıda benim çocukluk arkadaşım bakdim yaa R.. falan diyor süs dedim senide si... şimdi.. bana kalkmış diyorki biz onunla öyle anlaştık madem anlaştın dedim sen bu adamı niye fuara götürüp kurulum yaptırıyorsun ? ya başına bir şey gelse hesabını kim vericek.. bu adam ne kadar dır şenle çalışıyor dedim 1 yıl dedi tazminatını da vericeksin hesapladım 6000 lira para odiceksin dedim sürat şekli değişti çocuğu sessiz sakin gördün ya eziçeksin dimi aklınca ibn... dedim.. şimdi buna diyorum ki odicekmişin ? ses yok ya ödemiceksen söyle ben almasını bilirim diyorum onada cevap yok.. şimdi bu adam insansa ben hayvanım ! şeytan diyo yatır yere baş gırtlağına ama o noktayada gelmek istemiyorum benim bu adamdan hesap sormamın bi yolu yok mu ? yanına yaptıkları karmı kalıcak parasında değilim ama ayıptır şeref... dir..

Güncellemeler:
mad_girl : Kapak Olsun Ödemiş Dün Parayı Yeğene Sana Kalırsa Ezdirelim Kendimizi !

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Helal sana :D Olması gerekeni yapmışsın sen.

0|1
    0|0
    • sağolasın ayıptır ya insan gariban sessiz diye böyle yapılır mı askere giden adama fazladan para verirlir ya

• İşte kapitalizm.Kapitalizmin geleneklerden uzaklaşmış hali mevcut olduğu için bu durumda; adamların yaptığı bu oluyor maalesef.

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 yıldır çalışıyor ne kadar maaş alıyordu ki 6000 lira tazminat çıkardım :) bir yıl çalışan birinin 6000 lira tazminat alması için aylığının 8000 lira olması gerekir .

Adamın sigortadan düşmeside en fazla gider şikayet edersin yalandan erkeklikle bu işlerde sonuç alamazsın.

0|0
    0|0
    • :) alırsam yazıcam sana merak etme tazmınat degıl yatmayan sıgortalar artı primleri artı mesaileri patronmusun yandas mısın :)

• Hiçbirini alamazsın :) ben ne patronum ne yandaşım gerçekleri yazıyorum sana.

• bırak ya gorursun

• beynimi kurcalasam çıkar bişiler azıcık bekle bi yetkili kurum olması lazım ama adı aklıma gelmiyo yahu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İyi yapmışsın. Gözünü biraz daha korkut derim. Allah' a şkür benim patron melek gibi:) Hiç bir isteğime hayır dediğini hiç hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...