Onu çok seviyorum ama o beni duymuyor. Ne yapabilirim?

Fakat artık çok umursamaz ilgisiz olmaya başladı tamam hergün arıyor filan ama artık sanki beni duymuyor bu sorunu ona söylediğimde geçiştiriyor olur mu öyle şey bilmem ne diyor kaybetmek istemiyorum ama ayrılık noktasına geldim cesaretimi toplayamıyorum.. Sizce onun beni duymasını sorunlarımızı göz ardı etmemesi için ne yapabilirim ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilini sen tanıyorsun neye nasıl tepki vereceğini bilirsin(eğer bilmiyorsan hiç düşünme bir mesaj çek bitir.) .. Bu gece yatağına yat ve düşün.. Ona söyleyebileceğin her seçenek geçsin aklından. Sonra onun verebileceği cevapları değerlendir. Hangisi sana mantıklı geliyorsa ona karar ver ve bu konuşmayı yapmaya kendini hazırlamaya başla.. Bir kaç gün bekle. Ama sakın davranışların da bir yakınlık gösterme. Baktınkı hala aynı bir değişiklik yok o zaman konuşmak istediğini söyle ve buluşun. Konuşma anına kadar haraketlerini gözlemle. Baktın ki bir değişiklik yok o zaman kafandaki herşeyi söyle. Eğer birazıcık gelişme varsa yanındayken biraz daha bekle sabırlı ol. Zor ama bu davranışlara dayan.. Onu yakın takibe al ama bunu ona belli etme.. En son çaren olsun yani onunla konuşmak. Ve sakın bitirmeye hazır hissedene kadar kendini ona sürekli sorular sorma. Sonra bir bakarsın o seni bırakmış gitmiş..

0|0
    0|0
    • yani yakın davranmayım ama ona da bunu belli etmeyim hiçbişey yok gibi konusuyum fakat uzak oluyum canım öyle mi?

• teşekkür ederim canım tabi ki bu dediklerin aklımda olcak.. ve artık ben de onu yeternce tanıyamadıgıma karar verdim erkek dediğin kararlı olmalı dmi yani bi öyle bi böle olandan hayır gelmez ve anlıyorum ki urasmaya da değmez ;)

• evet canım o yüzden hayatına yeni bir yol ciz. değecek kişiler için çaba göster. ama kimsenin değil kendi fikirlerine değer ver.. :) ileride sana değer verecek olan kişi dünya çirkini de olsa tipsiz diye eş geçme. tabiki bir kriterin olsun onunda altına düşme ama yinede hayatına onun bunun yorumlarını katma :)

Erkekler Ne Diyor 1

• bi insan bu hayatta sadece duymak istediklerini duyar deneme yanılma yöntemi yap derim ayrılmak istedigini söyle verecegi tepkiden anlaşılır zaten neyin ne oldugu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendini üzme o sana nasıl davranıyorsa sen de ona aynı şekilde davran bakalım değişen bişey olacak mı...

0|0
    0|0
    • o çocuğa, çocuğun ona davrandığı gibi davranırsa çocuk kendi hatasını farketmediği için kıza sert çıkar. ve kız sonuç olarak suçlu çıkar. sen bana diyorsun ama kendin yapıyorsun olayına döner.

• ama karşısındakine ne yaşattığını kendi de yaşarsa anlar

• öyle olmuyor işte. kendi ne yaşattığının farkında değil ki anlasın.

• Al karşına yüzyüze sorunlarınızı çözmeye çalışın, baktın ki olmuyor hala seni anlamıyor ne kadar sevdiğini düşün onu bu haliyle kabul edebileceksen devam et, kabul edemyceksen bitir.

0|0
    0|0
  • Ne hissettiğini anlat ve bir daha onunla iletişim kurma. Eğer isterse zaten o ilişkinizi devam ettirmek için çaba sarfedecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...