Aclik diyeti yaparak iki haftada 10 kilo verebilir miyim?

Iki hafta sonra kuzenimin düğünü oldugu icin acilen 10 kilo vermem lazim her gun yalnizca bol su icerek yogurt yiyerek ve icinde marul domates ve salataligin bulunduğu salatadan yiyerek 10 kilo verebilir miyim?

• verebilirsin
    44% (7)23% (5)32% (12)Oy Ver
  • veremezsin
    56% (9)77% (17)68% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|22

En İyi Kız Görüşü

• yapınlada ilgilii.. metabolizman hızlıysa çabuk yakabilirsin veya kilon fazlaysa çabukk verebilirsin ama 2 haftada 10 kiloo bayaaa iddalıı.. ama çok sağlıkklı olduğunu düşünmüyorum.. bu dediklerini en fazla 1 hafta yap. 2 hafta uygulaman sakıncalı gibi.

0|0
    0|0
    • Evet kesinlikle metabolizmayla ilgili benmki hizli o anlamda bir problemim yok ama yaslanmak catlak olusmasi vs beni korkutuyo biraz. bir hafta yapinca ikinci hafta aliyorum bir anlami kalmiyo

• Squat getcekten ise yariyo ama zaten zayifken fit gorunek icin kiloluyken daha geniş gosterebilir. sen gayet fit bir vucuda sahipsin anladığım kadariyla o yuzden diyete de ihtiyacın yok yolunu bulmuşsun tabi 6dan sonra yemeyerek kilonu koruyosun. istediğim kiloya ulastiktan sonra bende o sekilde beslenirim diye düşünüyorum canim tavsiyelerin icin teşekkürler!

• ricaa ederimm :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Sadece su kaybın olur oda hastalıklara yol açar ^^
    Ölüm bile var işin ucunda aç kalma..
    Günlük 2 saat koş salata ve bazı proteinlerle besle kendini karbonhidratı tuzu ve şekeri kes.
    İstediğin görünümü elde edersin

1|0
    0|0
    • Evet guzel seyler soylemissin ama bunu kisa sirede gerceklestirmem icin yeterli degil :)

• Tartida gormeyince icim cok rahat etmez ama bu da bir teselli olur benim için :)

• Uygulamanı öneririm :)

• Boşver insanlar seni olduğun gibi de seviyor, sağlığına yazık etme.. Uzun vadede zayıflamayı düşünebilirsin ama şok diyet yaşamla oynadığın bir kumar sadece

2|0
    0|0
  • Böyle yaparsan vücudun kas proteinlerini yer sende zayıfladım zannedersin çok yanlış bişey protein ağırlıklı beslen 3 şeyden uzak dur

1|0
    0|0
    • Biliyo musun dünyanın en kasloive guclu hayvanlari afrikanin bir bolgesinde yasayan sadece BAMBU yiyerek beslenen bir goril cesidiymis. Bunu da duyduktan sonra hayvanlardan aldigimiz proteinin cop görevi görmekten baska hic bir isw yaramadigini anladim. Sebzelerdeki protein yetrli inan

• Umarim ip atlamaya baslicam adriana limanin ip atlama egzersiz videolarini indirdim. Tesekkurler :)

• İp atlıyarak çocukluğundaki mutluluk hormonların yükselecek zevkli olacak hemde bütün kasların çalışacak yağ yakacaksın zayıfldyıncada beni hatırlarsın ben teşekkür ederim :)

• ya zaten çok güzel ve çok fit duruyorsun profil fotona bak sana harikasın :D

fake boys :D :D

0|0
    0|0
  • açlık diyeti nedir yaa nekadar çok sık yeme yiyip nekadar az yemek yersen metabolizman okadar hızlanır ve daha rahat kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Bende 2 haftada 10 kilo alabilir miyim acaba diye düşünüyorum. O kadar yemek yedim 1 kilo bile alamadıysam sen hiç veremezsin. Spor yap en iyisi. Çokta vermek istiyrsan bana 10 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • :)) senin metabolizman oldukca hizli olsa gerek ama kilo almana gerek yokki zaten kilo beladir gercekten

• şu an 70 sin desek 2 haftada 10 kilo versen ayda 20 kilo yapar. 3.5 ay sonra yok oluyosun benim hesabıma göre

0|0
    0|0
  • Önce açlıktan bayılırsın sknra hastaneye gider bir serum yersin haklarıda atarsın ama haplar yan etki yapıp daha fazla kilo almanı sağlayabilir

0|0
    0|0
  • veremezsin, ölmek mi istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Afrikaya tasin

0|0
    0|0
  • verirsin ama vücudun zayıfsa ki kadınların vücudu daha hassas kalıcı hasar bile bırakabilir.

0|0
    0|0
  • ona biz ölüm diyeti diyoruz :)

0|0
    0|0
    • Birşey olmaz :)

• öyle dememek lazım bence bişey olursa seni seven insanlar üzülür sonra, kendini düşünmüosan onları düşün :P

• verırsınde o kadar kasmadanda verırsın

0|0
    0|0
  • Evet, dikkat et bokunu çıkarırsan ölebilirsinde ^^ Gerçi o zaman kesin çözüm.. Kilo, milo hiçbir dert kalmaz ^^ Öbür tarafa da fit gidersin..

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem aç karınla koşu yap çok iyi geliyor dediklerini karşılayacağından eminim bu arada koşarken suda içmeyi ihmal etme bayılıp kalırsın oralarda felan MazALLAH :)

0|0
    0|0
  • canım sen kilo verme isini ne sanion

0|0
    1|0
  • bir dene bakalım yaşarsan yaz burdan

0|0
    0|0
  • aç kalarak verdigin kiloları anında geri alırsın :)

0|0
    0|0
  • ben 1 hafta aç kaldım 5 kilo gitti

0|0
    0|0
  • saçmalama ya.

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git canim

0|0
    0|0
  • açlık grevine girerek on günde ölebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İmkansız

0|0
    1|0
  • Aç kalarak kilo veremezsin

1|0
    0|0
  • Ben günde 1 öğün yiyerek 2 haftada 5 kilo verdim. 10 kilo bilmiyorum artık.

1|0
    0|0
    • O da büyük basari bir öğünde ne yiyodun peki?

• Aynenn tesekkurler canim :)

• valla bilemiyorum ama benim dersane öğretmenim sadece su içerek 7 kilomu ne vermişti

1|0
    0|0
  • verirsin ama yaşıyo olursan :P biraz sağlıksız gibi görünüyor. her öğünden az az alman lazım sonuçta hergün

1|0
    0|0
    • Az az yemenin bir faydasini gormedim inan aclik duygusunu hissetmeden kilo verilmiyo

• En cok korktugum o tarz yaslanma ve karışık gibi yanetkileri zaten :((

• Salla işte, bu yeterli bir sebep bence

• 10 kilo iki haftada verilmez sağlığına yazık edersin

0|0
    0|0
  • ölüm orucuna dahi yatsan veremezsin. 1 ayda anca

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya sağlığından olursun ayrıca !

0|0
    0|0
  • Verirsin ama kısa zamanda da geri alırsın bence yapma hatta olduğundan daha kilolu olma riskin var

0|0
    0|0
    • Öyle mitlere inanmıyorum :)

• Ama hiçbir şey yemediğinde metabolizman yavaşlayacak ve sen bir süre sonra yemeye başlayacaksın metabolizman eskisinden daha yavaş olduğu için daha kolay kilo alacaksın

• Bol su icmek metabolizmayi hızlandırır diye biliyorum ben de bu sekilde mihafaza etmeye calisirim

• 2 haftada hiç bişey yapamazsın ben 3 aydır spora gidiom daha veremedim 1 kilo vermişim daha

0|0
    0|0
  • Düğüne değilde senin cenazene gelirler

0|0
    0|0
  • İsveç diyetini arastir

0|0
    0|0
  • Diyetisyen olarak cevap veriyorum kesinlikle öyle bir şey yapma

0|0
    0|0
    • Herhangi bir saglik problemim yok nasil etkienebilirimki kisa surede verdigim icin cabuk toparlanirim diye düşünüyorum :s verdikten sondan sonra her zamanki gibi yiyebilirm zaten

Yükleniyor...