Sizden uzun boylu biri yanınızda dikildiğinde boy kompleksine girer misiniz?

Sizden uzun boylu biri yanınızda dikildiğinde boy kompleksine girer misiniz? diyelim 160lik bayansınız ve yanınıza 1.75lık bir bir kız geldi ve ya 1.80lık erkeğin yanına 1.90lık biri geldi

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Vücudunun, yüzünün, saçlarının, gözlernin vs kusursuz olması bile beni komplekse sokmaz. Allah sahibine bağışlasın derim en fazla :D Sana soruyorum ben de aynısını. o.O

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• baynım ve sorun yok hatta o komplekse gırsın 10 santım topuk bana yakısacak onu uzay mekıgı gıbı gosterecek :D

1|0
    0|0
  • hayır yeterince uzun boya sahibim yanımdakiler kompleks yaşıyorlar ve bunu dillendiriyorlar genelde.

0|0
    0|0
  • yok tabiki...

0|0
    0|0
  • Girmem. Boya takılmıyorum.

0|0
    0|0
  • boyumdan memnunum bir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Tabi ki :(

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Ben 1.60 im kiz arkadaslarimda hep 1.75 uzeri gibi oldu... Uzun boylu kiz arkadasin yaninda korunmus hissediyorum gayet komplex diil. Cunku boylarina ragmen cogu kez benim ilgi cektigimi gordum ee onlarda gordu insanlar benle konusmaya geliyor. Sonucta boy degil onemli olan tavirdir erkekler sempatik guleryuzlu kizla konusmak ister. Benim boyumdaki kizlari da kardes gibi seviyorum. Kahretsin sarsilmaz bir ozguvenim var guzelligim konusunda ;)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• 190 boy olduğu için o babayiğit daha çıkmadı karşıma =)

0|0
    0|0
  • Boy kompleksine girmiyorum da herife öldürecek gibi bakmaktan kendimi alamıyorum.

0|1
    0|0
  • ben ister istemez giriyorum çoğu kişi de giriyordur

0|0
    0|0
  • boy sıkıntım yok..

0|0
    0|0
  • Ben komplekse girmem.

0|0
    0|0
  • yok :)