Göbek sorunumu nasıl çözebilirim?

Çocukluğumdan beri göbeğimi içeri çekerek duruyorum. Normalde spor yapan oldukça atletik görünümlü biriyim. Ama kendimi serbest bıraktığımda göbeğim hamile kadınlarınkine benziyor. Sizce sağlık problemim mi var?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Göbeği içine çekmekten karın kası yapmışsın o yüzden atletik görünüyorsun :D

1|0
    0|0
    • dediğinden birşey anlamadım ama yağlar göbekçevresinde viseral yağ olarakmı depolanıyor. deri altı yağ az yani derin ince mi?

kortizol hormonu fazlalığı olabilir. biraz bunu araştır bakalım belirtiler bunlar mı? dekzameton supreson testiyle anlaşılır

Kızlar Ne Diyor 5

• bence problem etme erkeğe yakışıyor. nefret ederim sıska erkeklerden ıyyyy

0|0
    0|0
  • Dün tvde bir dizi seyrediyordum.Orada erkek-kadın arası karışık cinsiyetli bir vatandaş diğer arkadaşına mekik çekersen göbek yaparsın şekerim.Daha narin sporlar yapmalısın dedi.Ama bende de göbek var.6 aylık hamile arkadaşımın göbeği bile bu kadar yoktu:))Ama erkek arkadaşım onu da seviyodu sağolsun:))

0|0
    0|0
  • gece geç saatlerde yemek yiyor olabilir misin?

0|0
    0|0
  • aaa göbek değilde mide olabilir

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Yok bu öyle gaz gibi değil. Mide büyümesinden şüpheleniyorum ama çok yemek yiyen biri değilim.

• uzmana göster bence

• soruyu okuyunca birkaç hafta önce okuduğum bir haber aklıma geldi:

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Babacığım bu "ab rocket" mı ne var. Real de 69 TL.

Ondan edin bir adet.

Günde 3 dakika .. Yeminle işe yarıyor.. ama 3 hafta yapacaksın 1 hafta bırakacaksın.

0|0
    0|0
  • göbeğimle aram çok iyiydi askerden sonra olan oldu ayrılma kararı aldık ama bırakmıyor beni doktor bey. rahatsız eden bir göbek sorunu sışarıdan belli olmuyor ama rahatsz ediyor beni işten eve gelmem geç saatlerde oluyor ve geç yemek durumunda kalıyorum onun etkisi çok oluyor.

mümkünse 7 den sonra yemek yemeyin 1 ayda far eder.

0|0
    0|0
  • karin kasi calismasi yapmiyor musun? nasil o halde olsun li gobegin

0|0
    0|0
  • atarak:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...