Borderline nedir?Borderline sevgili nedir?

Evet borderline daha çok kadın patOlojisinde görülmekle birlikte çok feci bir hastalıktır.1. ihanet kaçınılmazdır; çünkü sevdiği siz değilsinizdir ve ne siz ne o bunun farkında olmazsınız teşhis konulana dek. sizi daha detaylı bilgilendirmek için alıntı yapmanın daha doğru olduğuna karar verdim.uzun bir konu aşağıdaki yazı alıntıdır: peki nedir borderline? link

borderline sevgili davranışları nelerdir?

1. ihanet kaçınılmazdır; çünkü sevdiği siz değilsinizdir ve ne siz ne o bunun farkında olmazsınız teşhis konulana dek.

2. çoğunlukla yalan söylerler buna inanırlar ileri safha da yalanlarını umursamazlar bile ve her konuda söylemeye başlarlar. hatta bu benim hayat

tarzım diye bir bahane ile karşınıza çıkarlar.

3. yaptıkları her şeyden karşılarındakini sorumlu tutarlar. o an hedefte kim varsa ya da yanında bundan nasibini alacak olan odur.

4. empati yönleri sıfırdır. hatta psikiyatra bile yalan söylerler.

5. kurdukları hayallere iyi ya da kötü olsun sonuna kadar inanırlar.

6. onların gözünde daima başkaları suçludur ve buna canı gönülden inanırlar.

7. sadece kendi yarattıkları gerçek vardır; ve tek doğru olan odur. ateşe gittiklerini söyleseniz de umursamadan giderler.

8. uyardığınız zaman senin doğrunda mutsuzum kendi hatamda boğulmaya razıyım derler ve göz göre göre kendilerini de sizi de ateşe atarlar. sabrınızı sınanıyor gibi hissedersiniz.

9. ona destek olmak isteseniz bile bunun için dahi ukalalıkla suçlanırsınız.

10. sizi çok sevdiğini söyler 2 gün sonra yalan söyledim der.

11. kendilerini zerre kadar sevmezler, bunun için de siz suçlusunuzdur.

12. hep mutsuzdur, sizi mutsuz ettiğini görmez ve üstelik bu mutsuzluğundan sürekli sizi sorumlu tutar.

13. yıkılan hayatı işaret ettiğiniz de sen karşıma çıkmasaydın bunlar olmazdı diye önce sizi sonra tanrıyı suçlar.

14. kızamazsınız, çünkü onun hasta olduğunu, bunları isteyerek yapmadığını bilirsiniz.

onun en başından kaybettiği mutluluk savaşını siz de onu seyrederek kaybedersiniz.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• borderline sınırda kişilik bozukluğudur.. genç erişkinlik yaşlarında başlar genelde 18 civarı başlar.. tutarsızlıklar en belirli özelliğidir bu hastalığın

0|0
    0|0
    • ekleme yapim eski sevgilim borderlinedı.Histerik ve panik atak olurlar aynı zamanda aşırı güvensiz aynı zamanda acaip narsist olurlar

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok zordur... çoooooook...

0|0
    0|0
  • Yani ben oluyorum borderline. anlatılmaz gerçekten de.

0|0
    0|0
  • bu bir hastalık dışlamak yerine anlayışla yaklaşabilirdiniz.Zaten azap içinde olan birini dışlayıp birde burdan eski sevgilimdi diye çığırıyorsunuz bence siz daha hastalıklı bir kişiliğe sahipsiniz üzülerek söylüyorum bunu da sizin gbi ukalalık ederek değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• e karaktersızın onde gıdenı oglum o zaman bunlar. sınır bozucu lan. oooohhh ne guzel ıstanbul beeeee

0|0
    0|0
  • Hacı ne içiyosan banada gönder nasıl bi kafa bu böyle yaa sabahın bu saatinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...