Bedduanın etkisinden nasıl kurtulunur?

Arkadaşlar benim bi sevgilim vardı lisedeyken smsim yoktu bi gün boyunca cevap veremedim ve merak etti diye benden ayrılmıştı sonra tekrar bana geri dönmek istedi ama ben kabul etmedim bu seferde haksızlık etmişti çünkü..ayrıca dini inancı çok kuvvetliydi herşeyi yerine getirirdi ve bana onu kabul etmiyorum diye beddua etmişti çok fena mutlu olamazsın inş diye ciddi ciddi ve ben ondan sonra hiç gerçekten sevgilim olmasını istediğim insanlarla olamadım hep bi sorun çıktı :/ sizce bu bedduanın etkisinden nasıl kurtulabilirim ?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• hakeden kurtulamaz bedduadan.haketmediysen beddua edene geri döner.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yok oyle bı dunya :D:D bence sen hala lıselısın lısedeyken degıl cumlenın bası canım benım :) bu kadarda cahıl olunmaskı arkadas :D:D yazdıklarını oku sacmaladıgını farkedeceksın sırf sormak ıcın uydurulmus kısa metraj fılm tadında sacma bı hıkaye olmus bebem :):):)

0|0
    1|0
  • Helallik iste.Bence tek taraflı bir hata değil anladığım kadarıyla ve senin hatan onun hatasının bittiği yerde başlamış ve devam etmiş.

0|0
    0|0
  • kedi bokunu kısık ateşte kaynatırken içine papatya , limon yaprağı ve yeni doğmuş kuzu kulağı atılır sonra kaynayınca afiyetle içilir ;)

0|1
    0|0
  • o ayrıldı önce dini inancı ne olursa olsun ne hakkı geçti de beddua ediyo zibidi boş ver sende ona tılsım yazdır ödeşin.

0|0
    1|0
  • Beddua doğru bir şey değil ve eğer bu arkadaş kalbinden gele gele yaptıysa kesin olmamakla birlikte sana tutmuş olabilir diyorum ben, aynısını ben yaşadım çünki

0|0
    0|0
  • Beddua ile alakasi yok inaniyorsan tutacagina ister istemez basina birsey gelir onu beddua sanarsin.o kisinin kuvvetli inancli olduguda mechul bunu tum inananlar bilir bu inanci zayiflatir.

0|0
    0|0
  • psikolojik olarak kurtulduğunda kurtulursın.

1|0
    0|0
  • Telefonun asil amaci aramak degil mi lan niye aramiyor hem de ayrilacak kadar meraklarda :D

1|0
    0|0
  • Hakettiysen bile beddua eden kişinin affetmesi ile de çözülür

0|0
    0|0
  • onun bedduasının kabul olduguna pek emın olma ...

0|0
    0|0
  • Büyü yaptır.

0|0
    1|0
  • bedduanın ilacı goodduadır

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ayrılan kendisiydi sen bir hata yapmamışsın ki onunla barışmak zorunda da değildin ortada haklı bir beddua olmadığı için bedduasının kabul olacağını sanmıyorum ama bedduadan helallik alarak kurtulabilirsin hakkını helal ederse ki pek hakkı olduğunu sanmıyorum ayrılmasaydı

1|0
    0|0
  • nedensz beddua tutmaz + sahıbıne bulur.kendıne baskı yapysn.

0|0
    0|0
  • sen onu kabul etmedin ve beddua etti bilemiyorum Allah bilir tutup tutmadığı konusunu

0|0
    0|0
  • kkk

0|0
    0|0
  • Helallik istemen lazım.Hakkını helal etmesi lazım.

0|0
    0|0
  • köpeğin duası kabul olsa...

0|0
    4|1
  • bedduayla alakası yoktur öyle olsa dunyadaki erkeklerin hepsine tutar. hepsi malum hergun alıyo beddua. bosuna uzulmusun

1|0
    0|0
  • bende bilmiyorum ben 19 yaşımdayken bana aşık birini istememiştm sonra bedduamı etti ne 24 olcam hala sevglm olmadı kimseyide sevemiyorum :(

1|0
    0|0
  • blkıde sevgln olmasnı ıstedgn ınsanlar hayrlı degldı beddua ile alakalı olmayablr ama bılemem:))

1|0
    0|0
  • haklısın aslında ama bi şans daha verebilirdin bende beddua yedim hemde metres olmayı kabul etmedim diye ama tuttu! bende anlamadım bu işi :I

0|0
    0|0
Yükleniyor...