Arkadaslar gunde kac dakika kosarsam etkili olur?

yani evdeyim disari ikamiyorum evde kac dakika kossam etkli olu birde ziplamak zayiflatirmi

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• Bence dışarıya çık Hergün hafif tempo 30 dakka koşsan yeterli ekmek yeme kilo aldırır :) en iyisi benm ki bide ısınma hareketleride yap mutlaka :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• koş aysel koş durma koş aysel oturma buralara yazıcağına koş zayıfla

0|0
    0|1
  • Spor yapmayı yanlış anlamayın lütfen. Spor yapmanın 3 etkisi vardır; stresi yok etmek, metabolizmayı hızlandırmak, beynin daha fazla ve etkili oksijen almasını sağlamak. Zayıflamak vb şeyler bu etkilerin yalnızca yan ürünleridir. Eğer ki spor yapmadan metabolizmanı hızlandırabiliyorsan, yine zayıflarsın. Ancak o zaman da sporun dördüncü bir etkisi gündeme gelir ki, o da vücudu sıkılaştırmaktır. Sonuç olarak anlatabilmişimdir umarım kendimi.

0|0
    0|0
    • bn hepsinin olmasini istiorum yanliz metebolizmam hizli calismio hareketsizlikten

• tamam coook tskler

• Rica ederim. Ebru Şallı'nın pilates dvdleri var 2-3 tane. Onlardan biri hamileler için. Onun dışındakileri al, bir de pilates topu falan. Ve aceleci olma. Sağlıklı bir şekilde yarım yılda çok yol kat edersin bu dediklerimi aynen uygularsan.

• Burayi bir incele isinigorecektir. Hadi kolay gelsin unutmadan 1kg=7700 kalori

www.kizlarsoruyor.com/.../q1594008-kilo-vermek-isteyenler-varsa-soyle-bir-gelsin

0|0
    0|0
  • ip atla :S

0|0
    0|1
  • emeklemeden koşma diye bir laf vardır ya o doğru işte direkt olarak koşmaya başlarsan kendine zarar verirsin en az 3 hafta düzenli olarak yürü temponu yavaş yavaş arttır

0|0
    0|0
  • 'run forrest run' günde 50 dk koşman gerekir protein ağırlıklı beslenemelisin unutma kardiyo+diyet kazandırır :D

0|0
    0|0
  • Evde koşmak ve zıplamak = Kapınıza elinde odun ile dayanan alt komşu

0|0
    0|0
  • Galaxy S4 de s health progragramim var sende mevcut degilse indir orda program var kendine uygun olan programı uygula

0|0
    0|0
  • bir tane tartı al her defasında üstüne çık bakıp bakıp moralin bozulur yemek yemessin :D

0|1
    0|0
  • 1 saat yürü yeter

0|0
    0|0
  • bisiklet sürmek cok iyi kilo vermek için kosmak kalbini akcigerini yorar kilo verdirmez

0|0
    0|0
  • amuda kalkmayı ihmal etme

0|0
    0|0
  • 45 dk yeter fazlasını yapma:)

0|0
    0|0
  • evde koşarken başın döner duvara toslarsın :-)

0|1
    0|0
  • gunde 10 ooo adım atman gerek

0|0
    0|0
  • Zıplamak yeterli olmaz. Hafif tempoda 30 dakika koşarsan çok faydalı olur.

0|0
    0|0
  • nıye cıkamıyorsunkı evden hıc

0|0
    0|0
  • 45 Dk koşsan veya 1 saat yürüsen yeter

0|0
    0|0
    • nereye gidim ki tek basima ustlik tek iksam yolda kopek fala cikar o yuzden cere edemiyorum

• Ahaha neleri düşünüyosun hiç bişey olmaz yaşadğın şehirde illaki vardır biyerler oda olmadı evde tur at :D

• Men's healt in dergisini al ve orda dediklerini uygula 1 ay da olur isin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 saat yürümekle başla önce direk koşamazsın istesen de.

0|0
    0|0
  • zıplamak en çok zayıflatandır bana göre 30 dk boyunca git yatakta zıpla 1 hafta böyle sürsün sonra kilonu tart azalma varsa devam ettir bu arada diyetisyenede git sana menü hazırlar onlarla beslenirsin zayıflarsın boyun ve kilon kaç

0|0
    0|0
    • Yok canm ya o kadar fazla kilom yok zaten kemiklerim iri sadece obek ve belim kalilasti.. bir iki bdn zayilm diyorum

• 30 dk ile başla zamanla saati uzatırsın..1 saat filan.

0|0
    0|0
  • ip atlamak zayıflatıyor

0|0
    0|0
  • bende senın gibiyim dıaşrı çıkamıyorum... evde bandım var onunla idre etmeye calısıyorum... ben hiç kasmıyorum kendimi şu kdar yürücem şunu yapıcam vs diye... öncelikle spor kıyafetlerimi ayakkabımı vs giyip güzel oynak bir müzik açıyorum :D canım sıkılana kadar kıvırtıyorum zıplıyorum kafama göre hareketler yapıyorum hem eglenıyorum hemde ısınmış oluyorum :) daha sonra güzel bir spor muzıgıyle yürüyüş bandına çıkıyrum yavaş yavaş yürüyorum biraz alışınca hopppp hızımı artttırıppp 2-3 dk ne kadar dayanırsam koşuyorum sonra tekrar düşürüp yürüyorum yürüyüp dinlendikten sonra tekrar koşuyorum bu böle devam ediyorrr yani kendımı kasmıyorum zamanla hergun yaptıgının üzerine birşeyler katıyorsun... ve yürü koş yürü koş yaparak vucudunu şaşırtıp daha çok kilo veriyorsun... zıplamak hoplamak ıstedıgın herşeyi yap hepsının ayrı ayrı faydası var :) ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...