Aşkını açıklayanların amacı sizce ne?

merakımı mazur görün ama sanal ortamdaşın gizlisin ...ayrıca tekrar gizleniyorsun veya gizlenmiyorsun..aşığım seviyorum diyorsun peki niye direk açılmıyorsunda söylesem mi söylemesem mi diye tereddütte kalıyorsun ...hayır dediğinde profil resminde mutsuzluk ifadesi mi gerçekleşiyor amaç ne söyleyinde bizde öğrenelim dikkat çekmek mi amaç :)

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• 1.gun cevabi.Cok AsIgIm cok seviyorum.2.gun sorusu.AskIm terketti beni cok yaznlizim.Analiz:Ask bunun nereside Sonuc:Cok Guzel Hareketler Bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dikkat çekmek olabilir bak, aşığım aşığım diyorlar düşüncelerinden/fikirlerinden mi, kurduğu cümlenin yapısından mı, profil resminden mi etkileniyorlar? Bir türlü anlayamadım.

0|0
    0|0
  • amaç insanın kişiliği gururu duyguları bunları yaşayan insanlar bilir herksin karkteri farklıdır bazıları cesur bazıları korkaktır o yüzden tereddüt edebilirler.

0|0
    0|0
    • tereddüt edebilirde görmediğin duymadığın birine karşı sadece yorumlarıyla birşey düşünebilirmisin peki...

• ben şahsen düşünmem herkesin aşk anlayışı farklı yani ;)

• okadar olamaz saplantı diyebilirim.

• terbiyesizlerrrrr

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmemde profil resminin aynısını facede gördüm saygılar :)

0|0
    0|0
  • bana kimse yapmadı böyle itiraflar çok kıskanıyorum ühü ühü :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yorumları merak ettiği için ve ilgi toplamak.. yoksa sevdiği filan yok, vardırda tek tük

1|0
    0|0
Yükleniyor...