Vücut geliştirme hocası olan veya bu konuda bilgili olan var mı?

http://i.hizliresim.com/9vdLmZ.png

selam ,
Şimdi daha önce hiç salona gitmemiş bir vücut resimdeki , göbek ve yanlarda yağlı peki nasıl bir çalışma programı izlemeliyim cardio ve body building yapacağım. Salona başlayıp.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun süre cardio gerekli yani eğer salona gidersen cardio 1 aydan az olmamalı Ayrıca diet yap aslında cardio için salona gerek yok! düzenli yürüş koşu ve düzenli beslenmek yeterli olcaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pek bilgim yok açıkçası ama salona başlarsan yardımcı olurşar zaten, daha fenasını gördüm aşırı bişeyde yok pek takma kafana

0|0
    0|0
    • Gobegim ve yanlardan yağları eritmem gerekiyor birde kas kutlemi artırmak istiyorum peki teşekkürler

• Benim abim personal trainer. Az çok bilgim var. Tavsiyem 1-2 ay kendin egzersiz yapıp spor salonuna yazılman. Orada sana özel bir program ve yiyecek listesi yapacaklar. Zamanla gelişimi göreceksin. Ama burada yardımcı olamaz kimse :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Once zayiflamn gerek.

0|0
    0|0
    • Zayiflarken hacım kaybetmek istemiyorum gerekirse yavaş yavaş olsun ama hacim düşmesin nasıl olcak bu

• Salonda hocalar ona gore program yapiyolar. belki sende zayiflamani beklemez direk baslatirlar programi. tam bilemiyorum.

• Tamam eyvallah

Yükleniyor...