Ne kadar kilo verilebilir?

1 ayda fitness ve diyetle ne kadar kilo verilebilir

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yapıdan yapıya ben 1 ayda 5 -6 kilo net verdigimi biliyorum sıkı spor ve diyet ile

0|0
    0|0
    • 1 ayda 10 kiloda verirsin ama amac saglıklı vermek bir ayda 5 kilo cok iyi bir kilo vermektir saglıklı olarak

• Dukan diyeti icinde sagliksiz diyorlar

• Ben direk dukan diyeti yapmadım ama protein agırlıklı beslendim spor yaptıgım için ve cok fazla kilo verdim

Erkekler Ne Diyor 13

• 1 ayda bir halt olmaz onu söyleyim burdan body yapanlarada söyleyeyim 1 ayda hicbirsey olmaz 1 aydan fazlasi gerekmekte.

0|0
    0|0
  • 1 yılda 20 kilodan fazla verdim boğazımı falan tutmadım nasıl oldu bilmiyorum hala aynı kilolu dönemimdeki gibi yerim ama 62 kiloyum

0|0
    0|0
  • 1 ayda verebildiğin kadar.

1|0
    0|0
  • Bu işin aslı mutfakta bitiyor.

0|0
    0|0
  • rahat 5 kilo veririsin bende body fıtnessla 15 kilo verdim.. en güğzelini yapmışın tebrik ederim fıtnesa başlamakla...

0|0
    0|0
  • onlara gerek yok ben sıntıya girdiğimde 1 ayda 15 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Bol su iç, kardiyo egzersizleri yap, günlük yemen gereken miktarı aşma 5-10 kg verebilirsin.

0|0
    0|0
  • 1 ayda çok kilo verilir de yağ yakabilir misin önemli olan o

0|0
    0|0
  • Ben askerde 4 ayda 100 kilodan 88 e düştüm sonra seri şekilde 94 e çıktım

0|0
    0|0
  • 7 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • sana bağlı

0|0
    0|0
  • 1 AYDA 5 KİLODAN FAZLA VERMEK CİDDİ SAGLIK SORUNLARINA SEBEP OLABİLİYOR

0|0
    0|0
  • kasarsan rahat 10-12 kilo civarı verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• haftada iki kilo versen ayda 8 kilo rahat sırrı suyla beslenme gibi birşey çok su iç birden kilo verirsen bünyen zayıflar sporla desteklemen gerek ve tabiki 3 beyazı görme bile :/)

0|0
    0|0
  • Ben sadece diyet yapiyrm 1 hftadr 4 kilo vrdm. d hedefm 15 kilo dha vermek :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...