Aşıksınız ve söyleyemediğiniz, söylememeniz gereken bir durumdasınız ne yapardınız?

Kafam çok bozuk canım çok sıkkın bu akşam hangisini anlatsam ne söylesem yalan

öğütler fayda etmez umut aşılamak gereksiz boşvermek hayatına devam etme noktası

vardırya o noktayıda hiç geçemedim içmeden kafam güzel artık hiç bişey sorgulamadan

durup düşünmeden ne yaptım ne yapıyorum nereye gidiyorum sorularının içinde hayatım

durdu resmen ne kimseye güvenim ne kimseden beklentim var bişey bitecekçe hiç başlamasın

derim hep güzel şeylerde biter kötüleride sonuçta hayatta bitecek iyi melek timsali

bitirip cennet düşüncesiyle hayatını kısıtlayanlarmı bişeyler katacak veya benim umrumda

olmaz ben hayatıma bakarım diyenlermi bişey katacak hayata bana inançsız diyenleriniz

olabilir iyiliği temsil edenleri ben görüyorum nedense şerefsizin önde gidenleri hep onlardan

çıkıyor neyse velakın hayat bom boş geliyor..

kısacası aşığım.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• aşk ta gurur olmaz derler ya hani..

işte susma zamanı..

tüm bedenim hareketsiz,.dudaklarım kapalı..

genede susturamıyorum ben beni...

ama susma anıdır şimdi...

kim bozar sa sesizliği ...

o kazanacaktır zaferii...

aşkta gurur olmaz derler ya hani...

ben benle savaşıyorum..

mantığım kalbime yalvarıyor deli divane misali..

gözlerim ıslak olsada,direniyorum bozmuyorum sessizliğimi:((((

0|0
    0|0
    • :(

• hiç anlatmıym en iyisi ben acımla başbaşa kalayım:( saol seninde ahını almim

• ah almak:( dilerim almazsın o kötü bak..ne yaparsan yap..vijdanını dinle..derim sende saol..

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzülme:( Geçer bu günlerde.

0|0
    0|0
  • aşık olmak bu yani duyguların her yönlü değişebiliyor ama herşey birgün güzel olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kesin evli birisine aşıksın :)

0|0
    0|0
  • hıcbırsey eskısı gıbı olmayacak ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...