Kimler aptal sarışın hayranı ve neden?

Bir kız arkadaş "yakışıklıymış" diye hitap ettiğim bir çocuktan etkilendiğimi sanıp, "aa öyle mi o halde onla tanışmalıyım, nasıl olsa benim yanımda hiç şansın yok" deme salaklığını göstererek içerisinde ki fesat ruhu önüme patavatsızlıkla serdi. Ama farkettim de yahu kız haklı :D kalabalık bir ortama girdiğimizde kız hep ilgiyi üzerine çekiyor,kızın farkı var bildiğiniz aptal sarışın. Bir ablam sürekli söyler "erkeğe kızın salağı makbuldür" diye bu sebeple dikkatimi çekti. Peki kimler aptal sarışın hayranı ve neden?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sarışınlar aptaldır yazmıyor burada. Sadece bahsi geçen kız arkadaşın dkkat çeken özelliği 1. Sarışın olması, 2. Aptal olması. Ve iki özellik bi arada olunca çoğu erkek dibe vuruyordu. Bunu tasdiklemek için sizlere sordum.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• link ben hayranlarıyım,sadece böle bir mizansenin olabilitesinden ötürü... :)

0|0
    0|0
    • Evet bahsettiğim kızda buna benzer bişi. Bir ok tutmayı (atmayı değil tutmayı) öğretmek için 1 saat uğraştım ve bir türlü elini nereye koyması gerektiğini çözemedi, elini alıp zorla koyacağı yere yapıştırmama rağmen.

• Fazla kibar ve Sarışınlar :)) yetmezmi :D ama gönül eğlendirmek içindir boyle tipler gercekte bi yansıması asla yoktur benim açımdan mesela

0|0
    0|0
    • Ona aşık bi iki erkek var. Onlarda maço

• Evet olabilir macolar boyle tipleri sadece sever ilerisini inan dusunmez bu sarisin aptal olrsa zaten cok saf olmadigi surece kimse ilerisini dusunmez gonul eglendirir emin olablrsn

• Ablanın genellemesi genel olarak doğru ama ben dışında.. Ne salak ne über Zeki.. Kafa dengi kızlar tercihim

0|0
    0|0
  • Gülmek için iyi olurlar :D Aslında farklı aptaldır bunlar yani enteresandırlar ve adamı bazen zıvanadan çıkarabilirler.

0|0
    0|0
  • Zeki Esmer'de pek görmüyoruz :) kumralların hakkını yememek lazım onlarda durum daha iç açıcı :)

0|0
    0|0
    • kumral olarak sağol ama sarışınlara salak demek istemedim :) kız iki yönden dikkat çekiyordu 1.sarışın olmasıyla 2. salak olmasıyla o yüzden öyle örnek verdim ;)

• Hedehöderedörörörö büüüüvvvvv

• bende sarışın severim ama aptalını değil aptal ve kıro hatun hiç çekilmez düşman başına yani ömrü az olur boşver sen millet ay ne güzel kız alimde evime biblo diye koyim şunu diye bakmıyodur zaten :)

0|0
    0|0
  • hayranıyım hastasıyım fanıyım :)

0|0
    0|0
  • salak kız kolay av olarak görünür bunun altında yatan neden budur... renk ve davranış bakımından dikkat çekici ve kolay elde edilebilir...

0|0
    0|0
  • hayranları değilim benim tercihim belli esmerler...

0|0
    0|0
  • Esmer len kim demiş sarışın:)

Esmer bir başkadır

0|0
    0|0
  • aptal olsun benim olsun :(

0|0
    0|0
  • sarışından hiç hoşlanmam kafamı çevirip bakmam bile:)) kumral yada esmer olacak özellikle kumral:))

0|0
    0|0
  • Sarisinlari sevmem zeka seviyesi az olanlara genel olarak sarisin diyemem

0|0
    0|0
  • her aptal sarışın değildir, her sarışın da aptal değildir.

notun dibi: kumralları severim.

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşım aptal sarışın ona örnek verdim. Zira dikkat çekmek için iki özelliği vardı 1. sarışın olması 2. Aptal olması.

• Ben. Salak kiz iste sen de demissin tam atistirmalik.

0|0
    0|0
  • nedensiz ve hayransızım...

0|0
    0|0
  • ben çünki sarışınlar

0|0
    0|0
  • benim büyük hayranıyımdır.gürültü etmezler ve anlamazlar.bu yüzden severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Esmerlerden hoşlanıyorum.Bakınız..

link

0|0
    0|0
  • Ayyyy sana katiliyorum sari da sari ne varsa bukadar adlarinin cikacagi anlamadim erkekler arasinda pekbi unluler:)

0|0
    0|0
  • Aptallığını sarışınlığına bağlamasak? :P

0|1
    0|0
Yükleniyor...