VUCUT , fitnessta kas yapan kadın?

Sizce fitnessta kas yapan kadin ne kadar itici ne kadr sexi bakalim sonuç ne olacak?

• ITICI
    45% (5)50% (8)48% (13)Oy Ver
  • SEXI
    55% (6)50% (8)52% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• mallık başka birşey değil... çok iğrenç gerçekten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yeni trendlere göre kadında bir gram yag olmamali tas gibi sıkı olmali ki bence de öyle dogru ve saglikli olan da bu. daha enerjik bir görünum sagliyo. ne oyle köylü tarzi gibi gobekli kadinlarin hali hayattan bezmis gibi

0|0
    0|0
    • Kas`a maruz kalmasinda zaten hatun demek taş dek. d

• Elbette onlara minnet borcluyuz ne ilgisi var. benim ne anlamda kullandigimi gayet iyi biliyosun nasi bir ayirdim yapabilrdim onlarin fit olmayan vucutlari ortada köylü kadinlarin kendilerine bakmamasina üzülüyorum aslinda

• Tarihimizi yargilamadik arkadasm tabi köylü kizlarida sadece bir kiyas yaptik sikinti yok

• kadın balık etli olacak bence :D

0|1
    0|1
    • Fazla balık etli olmasin şayet bizim ülkemizde balık etli denince 100 kilo ve üstü olasi durumlarlq karşılasilabiliyor insan :)

• katılıyorum. bu arada cidden güzelmişsin eğer fotograf gerçekse

• Tabiki irade meselesi herkesin elinde ooan bisey. d nefiss yani sahip cikican

• Kas yapmissa itici, vucudu sıkılasmissa tas gibiyse sexsi :)

0|0
    0|0
  • kaslı olmak isterdim ya

0|0
    0|0
  • Yani biraz sikilassa bide belden asagisi icin guzel bir squat yapsa tamamdir :D

0|0
    0|0
  • Hot hot hot.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İster güzel olsun ister çirkin her kadın için müthiş bir gelişimdir ve her kadına hemde aşırı kas çok ama çok yakışır, cıvık kızlar kolay hasta oluyorlar ve hemen yamuluyorlar, kadın dediğin sağlam kaportalı ve sert olmalı kesinlikle..

0|0
    0|0
  • İtici bence...

0|0
    0|0
    • O fotoğraf ne ya hahah

• Ahaa. d aldim mesaji ama benden sana is cikmaz

• Çıksın diye demedim zaten. :)

• çok fazla yapmamalı. sadece sertleştirebilir ama kas yok

0|0
    0|0
  • İtici bence. Kadın dediğin biraz göbeği kilodan sallanıcak :D