Beşiktaş - arsenal :) ?

Ben bir bayan olarak ve aşırı fanatik Beşiktaşlı olarak bu maçı hakkımızla kazanacagimizi düşünüyorum , sizin fikriniz ne?

0|0
4|37

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlı veya değiliz. Sorun şu biz Türk milleti olarak sürekli kendi milletimizi kösteklemeseydik şu an daha iyi bir konumda olurduk ülke olarak.

Aşağıdaki yorumlardan biri "Evi arabayı sat Arsenal'a bas demiş."

Bir Türk neden Avrupa'da başarılı olmasın ki? Neden bu kadar zorumuza gidiyor. 8-0 mağlubiyetini alan Beşiktaş ama yabancı ülkelerin akıllarında Beşiktaş kalmıyor Türkiye kalıyor. Bununla defalarca alay edenler var. Aynı şey Arselan'a 5-1 mağlup olan Fenerbahçe için de geçerli. Galatasaraylılar bayram yapıyor görseniz.

Bu kadar düştük mü?

Hangi alanda olursa olsun Türk bayrağını temsil eden her şeyin arkasındayız. İyi veya kötü. Galatasaray nasıl UEFA aldığında ülkece sevindiysek, Fener Chelsea'yı evinde nasıl yenip sevindiysek Beşiktaş'da kazancak sevineceğiz.

Başarılar Beşiktaş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Mac ne zaman

1|0
    0|0
  • Bir FENERBAHÇE li olarak beşiktaşın inşallah arsenalı yenerek turu geçeceğini düşünüyorum yolunuz açık olsun kartallar

0|0
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım ama kazanmasını bütün gönlümle isterim tabi ki ama arsenal felaket transferler yaptı yani bu yılın favorilerinden gibi gözüküyor

0|0
    0|0
  • Umarim gene bir 8-0 sonuç olmaz. Sonuçta Türkiye yi avrupa da temsil ediyor. Bende kazanmasini isterim ama zor

0|0
    0|0
  • ıcımden bır ses turu geçicegımızı soyluyo kanks

0|0
    0|0
  • yürübe Türkiye göster Türkün gücünü

0|0
    0|0
  • maçı kazansanızda turu kaybedeceğinizi düşünüyorum ne yazıkki..

0|0
    0|0
  • aşık olunası bişeymişsin, tüm çarşı grubunun huzurunda sana evlenme bile teklif ederdim, ama evliliğe karşıyım, neyse, ölümüne beşiktAŞK inadına ÇARŞI ulan!

0|0
    0|0
  • Her sene Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takım Arsenal Istanbul'daki maçı bilmem ama Sahasında fark atabilir Beşiktaşa

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın neler yapabileceğini bilmeyenler konuşuyor :) Geçeceğiz :)

0|0
    0|0
  • bence beşiktas alır hiç zorlanmadan :D

0|0
    0|0
  • İstanbuldaki maçın sonucunu bilmem de.. Turu Arsenal geçer gibime geliyor.. Keşke Beşiktaş yense..

0|0
    0|0
  • Galatasaraylym. Beşiktaşn turu geçmesini tabi ki istiyorum ancak benim tahminim arsenal turu geçer. İnşallah yanılırım.

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak beşiktaşın tur atlamasını istiyorum fakat bir 8-0 vakaa sı daha görebilirz bence

0|0
    0|0
  • Kimi zor demiş kimi arsenalı desteklemiş beşiktaş saha içinde konuşmayı sever bu zamana kadar hangi büyük takımları devirdik biz imkansızı başardık her zaman yine öyle olucak bu sene beşiktaş çok başka oynuyor istediğimiz futbolu oynicak gibi

0|0
    0|0
  • Gönlümüz Beşiktaş'tan yana

0|0
    0|0
  • duygusallığı bir kenara bıraktığımda şunu görüyorum. M. City ye sahayı dar eden bir Arsenal vardı. Kadro eksikliği olmazsa bir facia daha yaşanabilir...

0|0
    0|0
  • Ulan o maçta olsamda boğazım yanana kadar ses tellerim telef olana kadar bağırsam ve en iyisi ben bagirdikca boğazımin acısını unuturcasina sevinsem bagirmaya devam etsem Kartalim seni çok seviyorm

0|0
    0|0
  • Arsenal turu rahat geçer artık kendimizi kandırmayalım bir dembabayla olcak iş deģil (bu arada beşiktaşlıyım)

0|0
    0|0
  • Arsenal sezona fırtına gibi başladı Manchester City i 3-0 yendi Beşiktaş ın işi çok zor başarılar diliyorum (Galatasaraylıyım)

0|0
    0|0
  • inşallah kazanırsınız

0|0
    0|0
  • Inş... ama çok zor

0|0
    0|0
  • ben kazanacagınızı zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Arsenal hiç ön eleme kaybetmemiş haberin olsun ;)

0|0
    0|0
  • Kanka fanatiklik neyse de ben pek bir şansınız olduğunu düşünmüyorum arada sirada objektif bakin

0|0
    0|0
  • seninle aynı görüşteyim renkdaş ;)

0|0
    0|0
  • beşiktaşın işi daha da zor. arsenali yenmesinin olasılığı % 35 tir.

0|0
    0|0
  • hacı en kötü eşleşme :S

0|0
    0|0
  • Besiktasli degilim ama onemli olan yurtdisi basarisi ise besiktas kazansin turkiye kazansin

0|0
    0|0
  • Tabikide Arsenal.. Ne münasebet canım :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

• Futbolcularımız da bizim kadar inanıyorlarsa kendilerine neden olmasın

0|1
    0|0
  • Galatasaray lıyım ama Beşiktaşı seviyorum destekliyorum bizi Avrupa da iyi bir şekilde temsil etsin yeter..

0|1
    0|0
  • Tabiki de Beşiktaş'ım olay!

0|0
    0|0
  • Hi hi aynen katiliyorum 😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...