Baba nasıl ikna edilir?

arkadaşlar meraba.sorum bi yakınımla ilgili özet geçecek olursam.babamın arkadaşının bi kızı var.kız okulunu okumuş işini almış ve ailesine de elinden gelen yardımı yapmış bu zamana kadar.suan evlennmek istio ve konuştuğu bi çocuk var.kızın babası bunu öğrenio ve iki dünya bir araya gelse izin vermem dio.sorun biraz komik neymiş ailesinden habersiz konuşmuş numara vermiş.ve adam çok kararlı.bu baba inadından nasi dondurulur.lütfen fikir verinnn

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• offf yok öyle bi dünya :D kız klasik aşık rolü oynasın yemek yemesin trip yapsın filan babası yumuşar :D

0|0
    0|0
    • yapıo ama bu sefer de evde terör estirio tehtit edio vs vs.

• annesini boşamakla evden gitmekle tehtit edio.emeği çok babasının çok sıkıntılarla yetiştirmiş onu da yapmak istemio.ikna olması şart yani

• ya burda bi karakter uyuşmazlığı var. bunları yapan kızı için çok sıkıntı çeken bir insan kzıını isteidiği insanla evlendirir heralde.. yani problem başka olsa çözülür ama uyşmuyorr..

Erkekler Ne Diyor 3

• eve davet etsin ve tanışsınlar babası ile..iyi biri ise ikna etmeleri yüksek olası..benim de zamanında boyle bir durumum olmustu babası beni görünce yumuşamıştı :)

0|0
    0|0
  • babalar zor insanlardır durumu bilmek şart

0|0
    0|0
  • sanane?

0|0
    1|0
    • seni de benim sorum dertlemiş kardeş SANANE

• ii senin de başına gilir böle saçma bi sebep adamın kızı vermek istemedi vermedi dersin...

• ben çocuk değil erkeğim. almak istiyorsam alırım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Babayla oturur kızı(bizzat) konuşur. Der ki.."Sana olan saygımdan ismi konmadan gelip de baba benim sevgilim var demek istemedim"...denir.. Ben senden böyle gördüm..Böyle yetiştim..Senin kızınım filan denir..Babanın gönlü alınır..

Baba hemen yumuşamasa da bir süre sonra sorun çözülür...

Sonra da haber gönderilip istetmeye çağrılır..

0|0
    0|0
    • gercekten mantıklı suyuna gider gibi kaleyi içten fethedin dion yani.sağolasın...

• Aynen öyle..Babası da babalık duygusuyla o lafı söylemiştir. Ters gitmek aksine işleri zorlaştırır.Otursun konuşsun. Kızının mutluluğunu hangi normal baba istemez.

• annesının haberi varmış babaya ciddileşmeden soylemek istememişler ..oyle deyin

0|0
    0|0
    • benden sakladın die kadını boşamasın

• sinirlisin diye soylemeye korktuk..cok seviyorlar birbirlerini izin ver işte de ama olay sogusun azıcık inadı varsa sen ne dersinli culeleri bol bol kullanın...seviyrlar evlensnlersen ne dersin

• evet olabilir.anlaşıldı babanın suyuna gidilip gururu okşanacak..ileticem bunları sağolasın..

Yükleniyor...