Ağlasın mı , ağlamasın mı?

Arkadaşımın sevgilisi haftaya askere gidiyor. Otogara gidecek. Çocuğun ailesi falan da orada olck. Aglasam üzülecek aklı bende olacak üzülmesin. Kahroldugumu görüp içine dert olmasın diyor. Ağla yoksa çocuk hiç aglamadı diyecek ailesi kıza bak bir damla yaş dökmedı diyecek. Sal kendini ağla içinden geldiği gibi diyorum. Hangisi doğru..

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• monalisa gibi olsun.ne güldüğü ne ağladığı belli olsun.ailesi takdir edecek çocukta daha bağlanacaktır 3<

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ağlamasın.. otobüs hareket ayrılır gardan döker gözyaşlarını ailesi kıza bak içine atmışta şimdi döküldü gözyaşları sabırlı güçlü kızmış der daha çok hoşlarına gider.

0|0
    0|0
  • çocuk otobüse binip otobüs hareket edene kadar aglama ,çocuk görmesin agladıgını.otobüs hareket ettikten sonra dozası asmadan bir süre agla ailesinden iyi puan alırsın ;)

0|0
    0|0
  • İçinden geldiği, hüngür hüngür değil, sadece gözyaşı döksün.

0|0
    0|0
  • Bu kadınları hiç anlamıyorum ben :) Kendinizi sıkmayın doğal olun biraz ağlamak geliyosa içinizden ağlayın.

0|0
    0|0
  • doğru olanı demişsin

0|0
    0|0
  • ağlasın içi alır iyi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben normalde herkesin içinde ağlamayan bir insanım. Ama tuttum tuttum tam otobüse bincek, dayanamadım ağladım vallahi. iyi mi oldu kötü mü bilmiyorum ama dayanamadım daha fazla. sonra sevgilimin de gözleri doldu, annesi teselli etti benim onu teselli etmem gerekirken. Bilemedim bu soruyu -,-

0|0
    0|0
  • Ağlasın tabiki çocuk soru işaretleri ile gitmesin askere birde oranın psikolojisi ile kızdan ayrılıverir demedi demeyin.

0|0
    0|0
  • isteyerekmi ağlıyorsunuz siz:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...