Babamdan şiddet gördüm, benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

babamdan şiddet gördüm yaşını almış bir çocuk doğurmuş eşinden ayrılmış ve ailesiyle yaşayan biri olarak bunu hazmedemedim yakıştıramadım günlerdir acısıyla kahroluyorm sürekli aklımda kendimi kötü hissediyorum benim yerimde olsaydınız ne yapardınız :(((

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• iş bul ekonomik ozgurluğunu elde et ve kendi yolunu çiz ... Anneme duyduğum gibi bir saygıyıda edinmiş olacaksın.

1|0
    0|0
  • Bu tür durumlar, hayata daha sıkı bağlanmanı ve kendi ayakların üstünde durabilme azmini verir.

Dayağın sebebi neydi?

0|0
    0|0
  • Peki dayak yemene sebeb nedir ? Ne oldu da böyle bir durum yaşandı ?

0|0
    0|0
  • Kendi ayaklarının üstüne basmaya çalış hayatını kur kurtar

0|0
    0|0
  • Baba evladına kıyamaz ya, Allah yardımcın olsun...

0|0
    0|0
  • Polise git

0|0
    0|0
  • suç duyurusunda bulun, 750 tl para cezası bir daha istese de yapmaz

0|0
    0|0
  • Sebep ne ola ki. Babanla mı yaşıyorsun.

0|0
    0|0
  • kendi hayatını kur...

0|0
    0|0
  • kötü bir durum senin için ne desem anlamsız..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• zor bir durum. anladığım kadarıyla gidecek yerin yok ve çalışmıyorsun. senin yerinde olsaydım ben de o acıyla kahrolurdum. evden dışarı çıkamazdım. ama çocuğun varmış onun için dayan metanetli ol.

1|0
    0|0
  • Calisiyormusun bilmiyorum ama eger calismyosan kendine is bul kendi evine cik.. Normal degil bu.. Ne senin psikolojin neden cocugun icin..

0|0
    0|0
  • güzel bir iş bulur ve kendime ev tutardım. onlardan da uzaklaşırdım zorunlu olmadığı sürece görüşmezdim.

0|1
    0|0
  • Şikayet edebilirsin, bunu biliyorsun değil mi? Gerçekten çok fazla şiddet görüyorsan şikayet et bence.

0|0
    0|0
    • şikayet etmek hiç aklıma gelmedi öyle şok oldumki 3 yıldır beraber yaşıyorum ailemle ilk defa böyle bir durum yaşandı :((

• Üzüldüm gerçekten, zor...

• çalış kendi hayatını kur.

0|1
    0|0
  • çalışıyor musun?

0|2
    0|0
    • hayır malesef

• :((( çok üzgünüm sadece üzgün

• babanın sana saygısı yok,orda kalırsan bu davranışlara daha cok maruz kalacaksın. senin için en iyisi ordan ayrılmak.bu yuzden calısıyor musun diye sordum.

• iş bulup defolurdum o evden

0|0
    0|0
  • Nedenini bilmeden yorum yapamıyorum

0|0
    0|0
    • neden mi?ailevi bir konudan dolayı kendimi savunmamdı .karşımdaki insanı kırmadan saygısızlık etmeden tabiki ama ne yazıkki insan yerine konmadım karşılığı şiddetti neymiş cevap vermişim nedenini öğrendin sence neden aranmalımı kadınlar hep dayaklamı sindirilecekler...

• dayağı atan baban neden aramadan kötü birsey söyleyemem sonucta baban..

• Mor çatı

0|0
    0|0
Yükleniyor...