Bir yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar ben göbeğimi ve kalçalarımı sıkılaştırmak istiyorum hangi hareketleri günde kaç saar yapmalıyım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Az önce sizin sorunuza yakın soru soran bir arkadaşa cevap yazdım o yüzden direk kopyalayıp yapıştırıyorum. Af edersiniz.

Öncelikle 17 yıldır sporculuk yapan ve 5 yıldır antrenörlük yapan biri olarak sorunuza cevap vereyim.

Asla unutmamanız gereken ilk şey; Bölgesel zayıflama diye bir şey yok.

Olay yağ yakmak. Yapacağınız şey ise yağ metabolizmanızı çalıştırmak. Buda yaptığınız aerobik sporlarda (yüzme, koşu, bisiklet) uzun süreli düşük şiddette olması lazım.
    Unutmayın egzersiz başladı 20 dakika orta tempo koştunuz ve yoruldunuz. Kaç kilo verdim diye düşünüyorsunuz, üzgünüm hiç yağ yakmadınız. Sadece su ve ödem attınız.

Yağ metabolizmanız egzersize başladıktan 20 dakika sonra devreye giriyor. Eğer egzersize 20 dakikadan sonra devam ederseniz yağ yakmaya başlarsınız.

Diğer dikkat etmeniz gereken şey; Yedikleriniz. Lütfen sağlıklı şeyler tüketin. Günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını internette ki makaleleri takip ederek hesaplayın. Ve geriye matematik kalsın.
    Günlük almanız gereken kaloriden fazla alırsanız kilo veremez alırsınız. Dengede tutun ve kağıt kalem hesap yapın.

Sıkılaştırıcı hareketler bulun. İnternette bol bol videolar ve egzersizler bulunmakta. Takip edin uygulayın.

Bol şans başarılar..
    Aklınıza bir şey takılır ise sormanız yeter.

1|0
    0|0
  • Ben sıkıştırırdım ama sen sırt üstü yere yat ayaklarını dizlerini kıvırmadan aşağı yukarı hereket ettir...

0|0
    0|0
  • göbek için mekik en iyi çözüm kalçaların içinde bisiklet en iyi çözüm gerisini fazlasını sen bilirsin nette bissürü hareket var en geçerli olanları bilinenleri bunlar öneririm

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmaya karşıyım.

0|0
    0|0
  • bir insan neden diğer insanlara güzel görünmeye çalışır ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pilates yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...