Bu sene bizi Cimbom ve Trabzonspor temsil edecek haydi bakalım!

Bildiğiniz üzre feneri ve beşiktaşı uefa almıyor avrupaya o zaman Trabzonspor ve Gassaray a gönüldem destek verelim fenerliler ve kartallar ok mu?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bayrağımızın temsil edildiği her yerde desteğimiz olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gassaray ? Besmele çekip GALATASARAY de adam gibi çarpılırsın.

1|0
    1|0
  • milli macda elin gavuruna karsı kendi kalecisi yuhlayanların takımına destekk destek degil başka bişi var sizeeeeeee

0|0
    1|0
  • Fener büyük ihtimalle katılacak niye böyle bir başlık attın

1|0
    1|0
  • Destek istemiyoruz, köstek olmasınlar yeter.

1|0
    0|1
  • fener katılabilir ama ben bi beşiktaşlı olrak bjk nin katılacağını zannetmiyorum mali yönden zarada 1 sene ara verilecek ts ise uefada bi cacık edemez rezil olurlar.Gs ye gelince bu sene iyi ftbol oynadı ama 3 büyük tkm yrgn ve bitkindi lig çekişmeli gitmedi ama şampiyonluğu genede gs hak etti adam akıllı transfer yaparsa gsden gruptan çıkma umudum var.

0|0
    0|0
  • Bir BJKlı olarak Avrupada Türk takımını desteklerim (tabi 1i dışında) umarım başarılı olurlar.Fakat nedense bu söylediğime kendim bile inanmıyorum.Ne dersiniz?Başarıya ulaşma yolundaen büyük eksikliğimiz inanç olabilir mi sizce de?

1|0
    0|0
  • Galatasarayımıza yürekten başarılar peşinizdeyiz aslanlar ;)

0|0
    0|0
  • bi caccık olmaz.

0|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • Avrupada ki her temsilcimiz gururumuzdur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senin desteğine ihtiyacımız yok ama ille de destek vermek istiyorsan önce Galatasaray yazmasını öğren..

0|0
    1|0
  • Avrupada her takım ülke puanı için oynuyo.Bir galatasaraylı olarak ben güçlü takımların yani bjk ve fb nin gitmesini isterdim.

3|0
    0|0
  • sorun suki aptal aptal mac yorumlari yazip dikkat cekmeye calisidan kizlar coktur sekil A da goruldugu gibi..Sen biraz futbol muhabbetti nasil olur diye arastir sonra bir kac erkek dusurebilirsin belki.. Soruyu sormadanda bri bak Turkcem nasil olmus diye;)

1|0
    1|0
  • Gönülden destek vereceğin takım için Gassaray değilde galatasaray desen daha iyi olurdu.

1|0
    1|0
Yükleniyor...