Kilo diyet spor. Basim dertte yemek yediğim günlere lanet olsun :(?

Ben 66.9 kiloluk 159 boyunda biriyim. Spora başladım haftada 6 gun 1 1.5 saat spor yapıyorum 30 35 dk yürüyüş fazladan. Diyetsine gittim diyet yapıp spor yapıyorum iste. Suana kadar sadece 0.04 kg vermisim tabi 5 gun oldu baslayali bu hep boyle mi olacak az az? :((((

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• verırsın dur yahuuu :) hemen 36 beden olmayacaksın. lısten nasıl bılmıyorum ama, dıyetısyenıne gore haftada yarım ve 1 kg arası super bı gelısme. o yuzden kasma :) az ama öz vereceksın :)

afferın sana :)

1|0
    0|0
    • Cok tskrler :)

• woow :) tesekkur ederım eic ıcın :)

• Rica ederimm :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Sürekli tartılırsan işin daha zor. :) Spora başlamışsın çok güzel sakın bırakma. Koşabiliyorsan koş ya da bisiklet sür. Daha çok faydasını görürsün. Ayrıca şu yazacağım beslenme programına uymaya çalış, etkisini göreceksin.

Günde 3 ana, 3 ara öğün yap.

1. Kahvaltı: 1 yumurta, az yağlı beyaz peynir (kibrit kutusu), 2-3 zeytin (yıkanacak), az reçel ya da bal, domates-salata, 2 dilim tam buğday ekmeği, şekersiz çay

2. Ara Öğün: Meyve ve az kuruyemiş (çiğ-tuzsuz)

3. Öğlen: Tavuklu salata (Göğüs etinden-100 gr ve yağ katılmayacak), 1 dilim tam b. ekmek

4. Ara Öğün: 200 ml yarım yağlı süte 50 gr yulaf ezmesi ve içine az kuruyemişle çekirdekli siyah üzüm (10 adet)

5. Akşam: Light ton balıklı salata (1 çay kaşığı zeytinyağı katılabilir), yarım dilim tam b. ekmek

6. Son Öğün. Yatmadan 3-4 saat önce 100 gr yoğurt içine öğütülmüş keten tohumu

Günde 2,5-3 lt su. Abur cubur ve kızartma yok. Haftada 2 kez bir parça çikolata alabilirsin.

Hemen yemeğin üstüne spor yapma. Spordan 1 saat önce sade kahve iç. Yarım saat önce 1 adet orta boy elma ye. 12 gibi uyumaya bak. En geç 9'da uyan. Günde 7-8 saat uyku ideal. Ayrıca 2 haftada 1 tartıl.

x-sport

1|0
    0|0
    • Cok tskrler :) ama diyetisyenin verdigi listeye uysam?

• Haha :) tamam uygulayacagim tskrler ^^

• Rica ederim :)

• yok yok azimle devam sakın sıkma canını öyle hemn yanmaz kilolar her gün 1.5 saat yemek yiyosun o hızla kilo aldığını düşün sence mantıklımı? kilo vermekte öyle :) üzülme :) devam...

1|0
    0|0
  • bol su için dukan diyetini arastır. protein agırlıklıdır. metabolizman hızlanır kılo vermen kolaylasır. ayrıca yag seker tuz u saymıyorum bile

1|0
    0|0
  • haha aynı ben:) 1.60 boy 75 kilodaydım ramazanda 3 kilo verdim ramazandan sonra da 1 kilocuk verebildim. bende yürüşe başladım günde en az 1 saat yürüyorum. Dahiliye doktoru haftaya diyetisyene yönlendirecek onu bekliyorum. kendi kendime ufak bir diyet başladım. Tam buğday ekmeği yiyorum, tuzu şekeri bıraktım, hafif yemekler yiyorum ve az yiyorum. Vücut henüz tam olarak kilo yakmaya başlamadı biraz daha sabretmemiz gerekecek.

1|0
    0|0
    • Sabirsiz biriyim :) kötü hissediyorum artikk

• bende sabırsızım ama bu konuda sabretmek zorundayız. diyet listeni kendi listeme çok benzettim:)

• :)) anladiim

• Oldu 5 günde 10 kilo ver ya da bırak ya sen 5 günde adriana lima gibi ol? Ya bak arkadaşım bu bildiğin gibi değil sabır ister bu iş ve azim inanırsan 1 ayda istediğin gibi olursun ama böyle ayyy 5 gün oldu ama az kilo vermişim dersen 1 değil 10 ay gitsen faydası olmaz her gün tartılma inan başarıcağına ve spora ver kendini kilon ve boyun orantısız onu anladık ama dediğim gibi yavaş yavaş olcak asla bırakma inan bana 1 ay sonra azimli olursan tam formda çıkarsın

1|0
    0|0
  • güzel birşey. zayıflamak kolay değildir. ayrıca spor sırf zayıflatmaz çok yararı vücüut direncin artar kendine güven verir. sebze ve sıvı ağırlıklı ye bence uzun sürede de olsa aksatma sporu. hemen olmaz

1|0
    0|0
  • ekmek yeme... akşam erken ye sonrda atıştırma spora bile gerek kalmaz ama 5 ay 7-8 kilo verirsin hemen vermeyi bekleme denedim oldu :)

1|0
    0|0
  • Sana bir tuyo vereyim. Seker ve unu kes az yagli seyler tuket zeytin yagli olmasina dikkat et ve aksam yemekten sonra 40-45 dk tempolu yuru ter aktikca su takviyesi yap.. bana tesekkur edeceksin..

1|0
    0|0
    • Spora gidiyorum zaten diyetisyen de dediklerini söyledi uyguluyorum cok tskrlerr :)

• Seker ve unu kesmessen kilo veremezsin.. en onemlisi bu rica ederim.

• Bunlar diyet listemde yok zaten ^^

• Hemen alışmaz metabolizman. Sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya devam et bü süre sonra meyvesini alırsın

1|0
    0|0
  • sabaharı çaydanlık altından bir bardak ılıkla sıcak arası bir suyun içine yarım limon sık ve kahvaltıdan önce iç akşamlarıda yeşil çay iç. umarım faydasını görürsün.. No pain no gain :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Spordan sonra sek kahve iç spordan sonra varsa greyfurt suyu iç. Yemeği 2 saat önce yemeye çalış ve sürekli tartılma :)

1|0
    0|0
  • Sonradan hızla vereceksin ;) dert etme

2|0
    0|0
  • Canim en onemlisi istikrar ve diyet listene harfiyen uymalisin

1|0
    0|0
    • Saatlere bazen uyamiyorum :(

• Ama o diyet listesi senin metabolizmana ve bilyolojik saatine uygun olarak hazırlanmis O yuzden yemek saatlerini duzene koyarsan daha hizli kilo vereceksin emin ol. sporu ne olursa olsun aksatmamalisin o zaman dha kisa surede olumlu sonuçlar alacaksin canim kolay gelsin :)

• Cok tskrlerr :)

• Yavaşta olsa sağlıklı verirsin yani kastan değil yağdan gider

1|0
    0|0
    • Amacim o zaten sabirsiz biriyim malesef :( cok uzun bir sure mi gerekecek

• İnşallah fıstık gibi bir kız olacaksın eminim :)

• Haha inşallah çok tskrler :)

Yükleniyor...