Özellikle sporla ilgilenen arkadaşlar detaya bakar mısınz?

Spor salonu ve dambıl gibi malzemeler olmadan evde nasıl vücut yapılır ve nasıl beslenilmelidir?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bol protein tuketiceksin. Mekik sinav gunluk 20 den basla 3 5 gun snra 50 sonra devam i geliyo zaten. Dambila ihtiyacin varya 2 tne 1.5 lirelik su sisesi ile calisabilirsin

0|1
    0|0
    • Önceden çalisiyodum 100 şınav 150-200 mekik 2.5 litrelik kola siseleri 30-40 tanede barfix. Ama birakali cok oldu

• Aynen devam etmeyi dusunuyorum teşekkürler.

• Ne demek :)

• ben besyo öğrencisiyim aslında internete yazsan bulabilirsin çok kaslı olmak istiyosan spor salonu sart ama abartı istemiyosan çok çeşit var

0|0
    0|0
    • Abartı olsun istemiyorum linkini atabilir misin?

Erkekler Ne Diyor 10

• kardesim vucut agirliginla calisacaksin eger gercekten bu ise onem vereceksen sabahlari 5 yumurta oglen ve aksamlari da prorein agirlikli besleneceksin spor olarak sinav mekik ve onlarin ileri seviyelerini yapacaksin cok degisik teknikler varda adlarini hatirlamiyorum simdi

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardeşim beslenmede kahvaltı ve uyumadan once yenilenler cok faydali oluyomus

• rica ederim

• Evde çalışmala vücut yapamazsın ancak kendini avutursun boşuna yorulursun.. ancak şöyle olur spor salonuna gidersin biraz alt yapın olur hafif şekillenmeye başlar o zaman salonu bırakır evde çalışırsın öyle olur ama dambìl olmadan yine olmaz.

0|0
    0|0
    • Sağol kardeşimde spor salonu yok hafif şekilli vücudum ama biraz daha kas yapayim diye dusunuyorm

• Nete bak karın egzersizleri falan var her gün düzenli yaparsan çokta olmamak şartıyla bişey olur enazından fit bir görünüm kazanabilirsin yağların falan sıkılaşır

0|0
    0|0
  • ev eşyalarıyla yapılan bir çok hareket var. youtube tan falan araştırıp bakabilirsin ama aletle daha faydalı bence. Beslenmen senin bunyenle ilgili, bol bol protein tuket

0|0
    0|0
  • aga en azından dambıl almanda yarar var daha iyi olur ama durum yoksa bakabilirsin beslenme gelince öğünlerini eksiksiz ye tavuk yumurta bunlardan mahrum kalma

0|0
    0|0
  • p90x3

0|0
    0|0
  • P90x i önerebilirim. Set içinde beslenme hakkında da bilgi veriyor.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler

• Baktim ama turkcesini bende bulamadim

• Türkçesi mevcut değil, ama altyazı larını bulabilirsiniz. Calendar takvimine göre çalışın ;)

• arkadasım ıkı sandalye bile butun vucudunu gelıstermek ıcın yeterelı bır pet sıse su bıle

0|0
    0|0
  • Kendi vücut ağırlığınla yapabileceğin egzersizler var internetten bakabilirsin

0|0
    0|0
  • kardeş o malzemeler olmadan yapamazsın , he sadece zayıflamak istiyorum diyorsan

evin içinde koşabilir açma germe hareketleri ve şınav mekik takılabilirsin. dersen ki yok vücut yapacağım

yaklaşık bir 100 tl ye kıyıp ; dambıl , seyyar barfix alman lazım ki 100 tl de tutmaz

0|0
    0|0
    • Kardeşim yaşadığm yerde spor salonu yok bir program yapip belli bir sayida şınav mekik barfiks çeksem kol çalissam her hangi bir seyle gun gectikce arttirsam olmaz mi

• olur kardeşim bende evde çalışıyorum spor salonuna gitmiyorum ama dediğim malzemeleri alman şart.

Yükleniyor...