Hiçbir erkeğe güvenemiyorum. Benim hatam ne ben ne yapmalıyım?

2 yıl çıktığım biri vardı farklı şehirlerde yaşıyorduk askerliğini yapmadığını söylemişti,parasının çok olmadığını vs.şeyler söylemişti ben de inanmıştım.ne bileyim ona güvenmiştim ama o beni aldattı msnnden gördüm bir kıza yüzük almış bana akrabam o ben almadım yüzüğü elin aldığı yüzüğün hesabını yaptın dedi ara vermek istyrm dedi gitti ve yüzük almadım dediği kızla nişanlanmış ben nerde hata yaptım?şimdi ise haayatıma birini alamıyorum kalbim katılaştı hiç bir erkeğe güvenmiyorum:(

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Güven . Çünkü akıllısın. Sadece çabuk güvenme, tanı zamanla.

0|0
    0|0
    • :(( haklısın onun cezasını çekmesini istyrm

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 yıl çıkıp sakız yaparsan gayet doğal ;)

0|0
    0|0
  • Adamin ciddi dusundugu biri varmis sen de ihtiyac karsilamalik olmussun kusura bakma da

0|0
    0|0
    • ciddi düşündüğü biri varsa benle olmucaktı

• Sana soylememis iste bunu. Ne menfaat kopardiysa senden kardir demis. Yattin mi kalktin mi naaptin bilemem ama adamin ciddi dusundugu varmis zaten bunu diyorum. Sen ona eglencelik olmussun.

• rahat ol zamanla geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanal takılmakta yanlış yapmışsın

0|0
    0|0
    • evet yan yana olmayınca tanıyamadım o da aldattı istediği gibi

• gerçek hayatta görüşme bile olmamış bu kadar kaptırman yanlış olmuş

• zamanla yumuşar kalbin hayattan umudunu kesme

0|0
    0|0
    • öyle ama onun o fotolardaki mutluluğunu gördükç snr olyrm çeksin istyrm cezasını

• ya Allah aşkına öyle bi adam mutlu olabilir mi sanıyorsun dua et deki o ciddi düşündüğü kadınla gece yatarken onun aklında ben, karısının aklındada başka bir adam olsun

• İNŞALLA:H bunu çok istyorum

• Böylesine ne yapsan zoruna gitmez anca sessizce kal.

0|0
    0|0
    • sesszm ama ettiğini çeksin istyrm

Yükleniyor...