Bacaklarımı inceltmek ve kalçalarımı tamamen yok etmek için ne yapmalıyım?

Bacaklarimi incelemek ve kalcalarimi tamamen yok etmek için ne yapmaliyim hangi hareketleri önerirsiniz

Güncellemeler:
İncelemek ;dd
İnceltmek:dddddd

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle 17 yıldır sporculuk yapan ve 5 yıldır antrenörlük yapan biri olarak sorunuza cevap vereyim.

Asla unutmamanız gereken ilk şey; Bölgesel zayıflama diye bir şey yok.

Olay yağ yakmak. Yapacağınız şey ise yağ metabolizmanızı çalıştırmak. Buda yaptığınız aerobik sporlarda (yüzme, koşu, bisiklet) uzun süreli düşük şiddette olması lazım.
    Unutmayın egzersiz başladı 20 dakika orta tempo koştunuz ve yoruldunuz. Kaç kilo verdim diye düşünüyorsunuz, üzgünüm hiç yağ yakmadınız. Sadece su ve ödem attınız.

Yağ metabolizmanız egzersize başladıktan 20 dakika sonra devreye giriyor. Eğer egzersize 20 dakikadan sonra devam ederseniz yağ yakmaya başlarsınız.

Diğer dikkat etmeniz gereken şey; Yedikleriniz. Lütfen sağlıklı şeyler tüketin. Günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını internette ki makaleleri takip ederek hesaplayın. Ve geriye matematik kalsın.
    Günlük almanız gereken kaloriden fazla alırsanız kilo veremez alırsınız. Dengede tutun ve kağıt kalem hesap yapın.

Sıkılaştırıcı hareketler bulun. İnternette bol bol videolar ve egzersizler bulunmakta. Takip edin uygulayın.

Bol şans başarılar..
    Aklınıza bir şey takılır ise sormanız yeter.

0|0
    0|0
    • Ben şu an elma diyetindeyim ve günlük 40 dk yürüyüş yapiyorum ise yararmi

• 1. gün:1 kilo elma
      2. GÜN:1,5 KİLO
      3. gün:2 kilo
      4. GÜN:1,5 KİLO
      5. gün:1 kilo
      6. gün son gün:1 kilo elma…
      Gün boyunca yeşil elma yiyebilirsiniz yediğiniz saat fark etmez. Gün boyunca yeşil çay içilebilir sınırsız olarak.
      Elma diyeti zor ama 6 günde 5 kilo gibi bir kiloyu verebilirsiniz.

dediğiniz diyet bu ise kesinlikle yanlış bir diyet. lütfen direk bırakın.

Böyle saçma bir şey olamaz. Karbonhidrat nerede? Protein? Günlük almanız gereken tahıllar nerede?

Tek verdiğiniz kilo kas ve vücutta ki sudan dolayı oluşan ödem.

• 3 litre suyu da unutmayalım :d

Erkekler Ne Diyor 11

• Kalçalarınla ne alıp veremediğin var, bırak işte dursunlar. :p

Alt bölgeden kilo vermek için üst bacak ve kalçayı hedef alan squat ve lunge hareketlerini seçebilirsin. Hareketleri 3x15 prensibine göre yapabilirsin. Ama burada dikkat etmen gereken şey, hareketler arası 1 dakikayı geçirmemen, aksi takdirde sıkılaşman biraz daha zorlaşır. Ve son olarak da kardiyo yaparak fazlalık yağlardan kurtulabilirsin. Benim tavsiyem kesinlikle haftada 3 gün interval kardiyo, 2 gün bacak antrenmanı ve 2 gün dinlenme.

x-sport

0|0
    0|0
  • Benim NECLANINDA bacakları kalın ama bana sexi geliyor.

0|0
    0|0
  • Tamamen yok etme biraz bırak

0|0
    0|0
  • bir yerden testere buluyorsun sonra kalçalarına girişiyorsun çok hızlı kesin çözüm :D

0|0
    0|0
  • Çok mu biçimsizler

0|0
    0|0
  • Spor yapıcan panpa, yemeğe dikkat edicen.

0|0
    0|0
  • Bunun yolu spor,
    Sana önerim o bahsettiğin bölgelri çalıştıran hareket programı uygulamalısın. ;)

0|0
    0|0
  • Yanlari al üstler kalsin :))

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • incelemek için ayna kullan kanka

0|0
    0|0
  • Bacaklarini incelemek icin soyunup bakman yeterli. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yürü çok ta bir formulu yok. yürümek inan işe yarıyor ama bacak erıtmek en zorudur. o yuzden sabırlı ol

0|0
    0|0
  • Duvara vuruyormuş karılar hjfjhfhja

0|0
    0|0
  • plates bacak hareketleri ogren ve gece yatmadan yap ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...