Kadının / erkeğin bakımlı olması onu çeker mi erkeğe?

kadının/erkeğin bakımlı olması erkeğin/kadının hoşuna gider mi çeker mi onu kendine yoksa gereksiz mi dersiniz

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çeker tabi. Kadın dediğin bakımlı olacak, tertemiz olacak. Erkek gibi kıllı, tüylü, sakallı kadını kim beğenir?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bakımdan kastına bağlı. Ben kendi adıma söyleyeyim, makyajlı hatunlar itici geliyor. Sürekli bir şey saklayan biriymiş gibi. Ama doğal olan hatunlar çok daha hoş gözüküyor. Çok güzel olmasada en azından doğal.

1|1
    0|0
  • ister kadınlarda olsun ister erkeklerde olsun bakım onlar için bir artıdır. bakım illaki makyaj değildir. cildine saçına başına özen göstermektir. onun dışında kıyafetlerin pahalı olması yerine kıyafetlerdeki uyum dikkat çekici diğer bir özelliktir. makyajı beğenmiyorum kızlarda. sadece siyah kalemle gözleri belli etsin yeter...

0|1
    0|0
  • Bakımlı olunması gerekir tabi her 2 taraf içinde ... :) sağdaki mi soldakimi ? link

0|0
    0|0
  • bakmsız bahar sıpası gibi gezmesin. kadının parfumu 2 metre otadan hisedilmeli. ben geliyorum demeli :D

0|0
    0|0
  • ingiliz bilimadamları deneyini yapmış evet yanlış duymadın yapmışlar , sıradan silik ve kel bir vatandaşı önce normal haliyle sonra 5bin poundluk bir takımla giydirp camekana koyup yoldan geçen kadınlara bu adam nasıl sizce sorusunu sordular ve cevap ne dersiniz ye kürküm ye :)))

0|0
    0|0
  • bakımsız insanı kim sever be. bakacaksın kendine saçına, dişlerine, tırnaklarına, sakalına, giyinmene.. sonra ikinci artık son darbe çene

0|0
    0|0
  • tabi ki de önemli paran varsa bakımlı olursun

0|0
    0|0
  • önce kendisine değer vermesi saygı duyması gerekir bakımlı olmak güzel birşey.

0|0
    0|0
  • çekmez

0|0
    0|0
  • iyi giyim iyi bi tasfiye mektubudur.

0|0
    0|0
  • pasaklı olmasından iidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çeker tabii ki.. hatasız, abartsız kusursuz bir bakım on puan alır. Kıyafeti temizliği saçı başı yerinde olan herkesi dönüp baktırır.

1|0
    0|0
  • tabikide bakımsız paspal insanı kmse beğenmezki

üstü bası pasaklı sacı sakalı karısmıs biri senin hosuna gider mi?

0|0
    0|0
  • bakımlı olması önemlidir.

1|0
    0|0
  • evet kesinlikle çeker

1|0
    0|0
  • bakımlı olması baktırır tabi.

0|0
    0|0
  • çok bakımlı beni itiyor yau. duşunu alsın tırnaklarını saçını falan kestirsin bide mal mal şeyler giyinmesin yeter. öyle saçına fön çekmeler ikide bir saç düzeltmeler parlak kemer takmalr falan itici geliyor

0|0
    0|0
  • hiç tanımadgm konusmadgm bırının bakımlı olmaı tabıkıde benı çeker.genlde bole degılmdr ztn

0|0
    0|0
  • cirkinse cekmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...