Fenerbahçe'ye Yeni Teknik Direktör?

Fenerbahçe yönetimi takımın başına İsmail Kartal'ı getirdi.

Sizce nasıl bir tercih, başarılı olur mu?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Aziz daha rahat müdahale edebilmek amaçlı yaptı bunu.

0|1
    1|0
    • Bari bir de o denese de onu görsek. Adam teknik direktör değil kukla istiyor sanki.

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir teknik direktör bir Aziz Yıldırım değil.

Takımı Aziz Yıldırım'ın egosu yönetiyor.

O yüzden bu ismail "Kartal" da fazla uçamaz. Onu da indirir bir şekilde, rakipler indirmese bile...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aziz yıldırım işi biliyor hayatımda böyle kurnaz bir adam görmedim ismail kartal takımı biliyor bütün futbolcularda çok seviyor ersun yanalı sevmiyorlardı bence çok iyi tercih

0|1
    0|0
  • İnşallah başarılı olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Fenerbahçe ' den hiç bişey olmaz :D

0|1
    1|0
  • ismail hoca uzun zamandır takımımızda yer aliyo ersun hocan aykut hoca gibi kaliteli hocalarla zaman geçirdi bence ersun hocanın taktik anlayışıyla devam edicek sonuçta oda biliyor fenerbahçe taraftarinin atak futbol istediğini

1|0
    0|0
  • camianın içinden yetişmiş olması, yerli hoca olması, takımı iyi tanıyor olması, kadronun çok kaliteli ve oturmuş olması ismail kartal'ın en büyük avantajlarıdır. geriye kalan tek şey sıkı çalışmak ve başarmak. ben başarılı olacağını düşünüyorum ayrıca 4. yıldızı takacak hocanın ismail kartal olmasıda beni sevindiriyor

0|0
    0|0
    • Şu andan ne olacağı belli olmaz. Benzerleri de başka örnekleri de görüldü. Yerli tercih olmasını ben her takım için desteklerim ama takımı tanımak yetmez. Rakibi de tanıyıp analiz edebilmei, maçta ters anlarda müdahale edebilmeli. O da beceri ve tecrübe gerektirir. Bunu da zaman gösterecek. Ama Aziz büyük riske girdi. Yıldızı takamazsa, hele bide Galatasaray takarsa bu sefer suçu teknik direktöre de bulamaz, herkes Aziz'i bilir... Ve bence de yol orayı gösteriyor

• takımın başında prandelli olduğu için galatasaraydan korkum yok galatasaray üçüncülüğü anca zorlar benim korkum beşiktaş

• İsmail kartalın başarılı olucak potansiyeli yok emin ol bak.

0|1
    0|0
  • Olabilir ama kısa süreli teknik direktör değişiklikleri bir takımı ister istemez olumsuz etkiler..

0|1
    0|0
    • Aynen, takimi taniyor diyorlar da illaki etkilenecekler

• yetersiz.

0|0
    0|0
  • 4. yıldızı takacaktık bu sene ama anlamadım yani bu durumu
    bence tecrübe kazanma yeri değil fenerbahçe teknik dirketörlügü iyi olmadı başka biri olabilirdi ama her zaman fenerbahçenin yanındayız o ayrı konu... :D

0|0
    0|0
  • ben adamda mourinho havası sezdim.
    karizma yönünden tam not verilir.
    ismini veya fotoğrafnını ne duydum nede gördüm.

0|0
    0|0
  • 3. bitirirsek iyi

0|0
    0|0
  • Salak mı l*n bunlar ersuna noldu

0|0
    0|0
    • Aziz kurban bayramını erken kutladı. Ersunu kurban etti. Biraz da Kartal besliyim dedi

• yeni haberim oluyo geri zekalı bu adamlar

• Allah utandırmasın..

0|0
    0|0
  • hiç duymamıştım adını

0|0
    0|0
  • sıvacı degilmiydi la o
    diyorum ben^^

0|0
    1|0
  • Aziz Yıldırım olsun. Çünkü onun istediği bir teknik direktör yok dünyada...

0|0
    0|0
  • hiç duymadım adını

0|0
    0|0
Yükleniyor...