Kızlar neden spor yapmaya sıcak bakmaz?

Şişman olmasina rahmen Tayt giyen o kadar cok kiz varki, neden spor yapmazlar. Zayıf kizlarda yemek yemiyerek fit kalmaya çalışıyorlar.

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben zayıfım ve hem az yiyorum hemde spor yapıyorum. Genelleştirme yapmayalım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Şişmanların tayt giymesi yasaklanmalı bana bile itici geliyor -.-

0|1
    0|0
  • Böylelerini gördükçe aseksüel olma ihtimalim yükseliyor.
    Kendilerini mükemmel gördüklerinden sanırım kalkışmıyorlar.
    Ama bende zayıfım ve düzenli fitness çalışırım.

0|0
    0|0
    • Sporcu kızların varlığını bilmek guzel. Turkiyede ne yazikki spor erkeklerde sadece halisaha kadinlarda da voleybol cogunlukta. Ama fitnees veya duzenli idmanlara kimse yeltenmiyor

• Bende zayifim okuz gibide yerim sporumu da yaparim ama sismanlarin spor yapmasi gercekten zor yani o kiloya haraket etmek felan

0|0
    0|0
    • Yapacak aga :))

• Oda bir çözüm tabiki. Ben şahsen eevin bir odasini kapattim spor salonu yaptim... spor candir. Yaşadığını hissediyor insan

• Kesinlikle

• www.itusozluk.com/.../...n-tayt-giyiyor_565505.jpg

yapacak birşey yok, böyle geldi böyle gider

0|0
    0|0
  • üşenmek olabilir

1|0
    0|0
  • Hepsi öyle değil l*n ^^

0|0
    0|0
  • ya bilmiyorum bence erkekleri kızlardan ve kızları da kendilerinden soğutmak için

0|0
    0|0
    • Kızları bilmemde erkekleri kendilerinden soguttuklari kesin kanka

• benimde teyzem görmüş aslında içi falanda belli oluyomuş bide yara varmış arkasında şoka girmiş zavallı kadın

• aman spordan tayta geldık :D gıyen gıysın sonuclarına da katlansın. sonra erkekler neden abaza

• Spor yapmak yerine yemek yemek daha güzel geliyodur da ondan:d

0|0
    0|0
  • useniyoruz

0|0
    0|0
  • şişmanım ve tayt giyiyorum bu seni ilgilendirmez :) tayttan başka bişi olmuyor çünki :D ama çok şükür sporumu yapıyorum zayıflamaya başladım :) sporsuz hayat olmaz yaaa... zayıflarda spor yapmalı spor vucudun temel ihtiyaçlarındandır diyorum ben :D

0|0
    0|0
    • Tabiki beni ilgilendirir, görmek zorunda değil hic bir insan o itici görüntüyü. Kat kat göbekler sallanan kalcalar... cok itici ya

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...