Kızlar futboldan ne anlar sizce?

Sizce kizlar futboldan anlar mi? bir kiz erkekler kadar iyi futbol yorumu yapip oynayabilir mi? Ben futbolu çok seviyorum açıkçası ama futbol hakkında sohbet etmeyide cok severim ama erkekler kadar iyi degilimdir

0|0
10|33

En İyi Erkek Görüşü

• bayan ya da erkek her konudan az çok bilgisi olmalı bir insanın
    bir bayanın da futboldan anlaması mükemmeldir tebrikler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• herkes sınırını bilsin arkadaş futboldan anlayan kız çekiciliği nedir ya kahvede okey de atın bari tam olsun pes de elinize versin aklınız başınıza gelsin mi bu mudur =D nasıl ki biz kuaför ve alışveriş vs. kafa yormuyoruz sen de futbola yorma boş ver takımnı destekle yeter ofsaytı bilmesen nolur korneri bilmesen ne kaybedersin gol olduğunu anlasan kafi bence =)

0|0
    0|0
  • Futboldan anladıkları tek şey süslenerek gittikleri tribünlerde bir kameranın tesadüfen kendilerini canlı yayında gösterme ihtimalleridir :) Ve futbolculardan birisinin sevgilisine odaklanan milyonlar.. Oynama konusuna gelince sizinle futbol oynamak çok isterdim. Yaptığım en hırslı maç olurdu. Eğer yenilirsem hepinizin bacağına tekmeyi sallar kırardım.

0|0
    0|0
  • Kızlar mükemmele futbol oynar eyer küçüklükten beri merak varsa oynamışsa falan. Bazen hayran kaldığım zamanlar geliyor. Ronaldo gibi vuran gördüm. Falso alarak 90a gitti top. Ama erkek kadar iyi futbol oynayabilir mi oynayamaz. Çünkü oynayabilseydi. Kanallarda erkek futbolu kadar ünlü olurlardı. Ancak yorum yapmaya geliyorsa. Düzenli takip ediyorsa, herşeyden haberdarsa bir erkekten bile daha iyi yorum yapabililr.

0|0
    0|0
    • Katılıyorum :) bende pek iyi oynayamam ama maç izlemeyi ve konusmayi col severim

• Kızlar konuşmanın her alanında erkeklerden daha yeteneklidir. İkna olsun düşüncelerini aktarma olsun vb. :)

• iyi olmak zorunda değilsin. Sonuçta hayatını bu işten sağlamıyosun demi? o yuzden canın nasıl istiyosa öyle davran

0|0
    0|0
  • Bir besyo öğrencisi olarak yorumum kızlar futbola çok yakışıyor bazen çok şaşırıyorum bölümde baya iyi oynayan kızlar var futboldan anlama konusunda ise çok fazla değil ama anlayan kişiler yok değil tabi.

0|0
    0|0
  • Neden olmasın olabilir hatta bazı erkeklerden de iyi anlayan kız olur da bana denk gelmedi pek yanii karşılaşmadım :)

0|0
    0|0
  • Kızlarla futbol tartışılmaz.. haksız çıktı mı kin besliyorlar. erkeklerde o sorun yok.

0|0
    0|0
  • Eğer iyi takip ederse bilgili olabilir. Ama erkekler kadar iyi oynayacağını düşünmüyorum. Ben 9 yaşındayken 12 13 yaşlarında abla vardı. Birçok kişiden iyi oynuyordu ama ben teke tek maçta onu yeniyordum. Futbol oynamayı bilen bir erkekten daha iyi oynayamaz ben iddialıyım bu konuda beni yenemezler :D

0|0
    0|0
  • Futbolun F sinden haberim yok. Türkcell süper lig in isminin spor toto süper lig olduğunu daha yeni öğrendim

0|0
    0|0
  • Ofsaytta biraz sıkıntı var genelde :) neden anlamasınlar ki. oynar da yorum da yapabilir. yeni yeni Avrupa ülkelerinde bayan ligleri kuruldu. Dünya kupası bile var. yorumcular da bayan hakemler de tabi

0|0
    0|0
  • Hiç takip etmem ama iyi bir oyuncuyum .

0|0
    0|0
  • Benden iyi kupon yapan kız bulursam hemen evlenirim :(

0|0
    0|0
  • bir kız beşiktaşlıysa ondan üstünü yoktur :)

1|0
    0|0
  • en ilgi alakalısı olanı bile sevgili bulunca hepsi istisnasız fabrika ayarlarına dönüyor zaten.. zinedine zidane'ı sorsan cezayir cumhurbaşkanı zanneder :)

0|0
    0|0
  • normal... futbol erkeklere özgüdür genelde. ama kızlarında ilgi duyuyor olması bizleri sevindiriyor :D

0|0
    0|0
  • kızların futboldan konusması erkeklerin dizi muhabbetine benziyor bence :)) sadece izlemiyor içinde yaşıyorsan FUTBOL u benm gibi bir fanatikle bile saatlerce yardırırsın valla ;)

0|0
    0|0
  • anlar tabi saatlerce gs fb kavgası yaptığım kızlar var :D

0|0
    0|0
  • :D. D herkesin isteidği kız modeli işte :D :D bazıları harbi iyi anlıyor yani. D

0|0
    0|0
  • ablam gibi başlama
    diyorum ben^^

0|0
    0|0
  • Ntv de bir kadın var, baya iyi spor yorumları yapıyor. Onu takip et panpa

0|0
    0|0
  • kadın herşeyi yapar istedikten sonra

0|0
    0|0
  • futbol muhabbeti yapan kız iyidir
    hayatında hiç maça gittinmi
    atmosfer harika oluyor

0|0
    0|0
    • Gitmez olur muyum taraftar ruhu bir harika :) sampiyonluk kutlamalarindan bahsetmiyorum bile :)

• anlar tabi erkeklerden daha iyi futbol oynayan kızlar gördüm:)

0|0
    0|0
  • futbol muhabbetı eden kız çekici :)

0|0
    0|0
  • ayy ronaldo çok yakısıklı bu dostum

0|0
    0|0
  • " Ofsayt'ı bizde biliyoruz " klişesinden başka hiç bir bilgileri yoktur futbol ile ilgili.

0|0
    0|0
  • kızların çoğu futboldan anlamaz bu bir gerçektir ama yakışıklı futbolcular anlarlar

0|0
    0|0
  • Futboldan değilde daha çok futbolcudan anladıkları kesin :)

0|0
    0|0
  • Genelde budur "ay bu cocuk kim tatlıymış"

0|0
    0|0
  • Olabilir hersey mumkun :) pes atilir :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

• Haftada 2 kere pes oynamaya, haftada 3 kez bir kulübün antrenmanlarını izlemeye giden biri olarak sevilmeyecek bir şey olduğunu düşünmüyorum ama abartmamak da lazım sonuçta bayanız biz dimi yani :)

0|0
    0|0
  • Ölümüne Galatasaraylıyım sırf maçlardan anlamak için futbol terimlerini ezberledim bir çok erkekten daha çok bilgim var ☺

0|0
    0|0
  • Oynama kismi degil de anlama ve yorumlama da ben de iddialiyim.. hele ki mevzu Fenerbahce ise

0|0
    0|0
  • bayan futbol takımnda olan arkdaşım da var futbolun f sinden bile anlamayan bnmm gibi arkadaşlarım da var :)

0|0
    0|0
  • futbol en sevdiğim spor dalı bence kadınlarda futboldan anlar mesala ben çok iyi kaleciyim

0|0
    0|0
  • Tabikide anlar :} bayılırım futbola

0|0
    0|0
  • Anlarim yorum yaparim cogu erkekten de daha fazla bilgim vardir

0|0
    0|0
  • Olay anlamamak değil, sonuçta gerizekalı değiliz ki. Sadece ilgilenmiyoruz.

0|0
    0|0
  • Dayılarım sağolsun futbol ile büyüdüm :D

0|0
    0|0
  • Benden iyi futbol oynayan kiz mi var :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...