Ulaşamadığınız reddedildiğiniz ve kavuşamadığınız aşklarınız oldumu?

İlk aşkımızı son aşkımızı kızgın olanını üzenini sevindirenini aşk numaratörümüzdeki bütün aşklarımızı sorduk konuştuk. Bir de reddedildiğimiz olsun diye delirdiğimiz ama sonu beni niye beğenmedi dedirten aşklarımız var.

Oysa belki işyerinde belki mahallede arkadaş ortamında kendimizi ona beğendirebilmek için ne zahmetler vermiştik. Arkadaşlarımızda pöh seni beğenmiycek de kimi beğenicek diye direk Rusya'dan ana borudan bize gaz vermişlerdi. Git konuş dedik arkadaşımıza teklif et benim adıma bazısı kibarca düşünüyim dedi o düşünme hiç bitmedi, bazısı üç gün sonra kırcağıma şimdi daha iyi diyip direk reddetti. Sonu hep bende onu beğenmemiştim zatenle biten kelimeler kurdurtu ve bizi kudurttu. Reddedildiğiniz aşklarınız oldu mu?

Bir de sevdiğin seni sevdiğini duyduğun ama sen biraz daha bekliyim derken arkadaşınla çıkan, tatilin son günü tanıştığın, okulda son seninde başka bir ilde. keşke kalsaydım bu sene dedirten. İşyerinde tam bakışmalar başlamışken işten çıkarılan. Abinin arkadaşı. İlk gezmenizde babanını gördüğü ve sonrasına duvar ördüğü.

Yıllar sonra karşılaştığınızda, aynı heyecanla konuştuğunuzda, senin sevdim itirafına ben de seni sevmiştim diyen, ama ikiniz içinde yolların dönülmez olduğu, keşke o gün anlasaydık birbirimizi ne güzel olurdu diyip başka zamanın olmadığı, kavuşamadığınız aşklarınız oldu mu?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıl önce başladı ona karşı duygularım ama hiç bir zaman açılmadım.çünkü beklediğim ışıgı hiç bir zaman alamadım zaten sözlerin de birşey ifade etmediğini biliyorum.fakat o herşeyin farkındaydı.lise bitti aradan 3 yıl geçti.benim hiç sevgilim olmadı onu çok sevmiştim ama onun bu arada iki tane olmuştu haberleri geliyordu bana.en son sevğilisinden ayrıldığı haberini almıştım.evlerinin nerde olduğunu biliyordum.yıkılan bütün gururumu ayaklar altına alıp bir gün atladım arabaya gittim evlerinin oraya ona sürpriz yapmak istedim.aradım aşağıda olduğumu söyledim.şaşırdı ve hemen aşağı geldi.hediye olarak da savorvsky taşlı bir kol saati götürmüştüm ona oldukça da pahalı bir saatti.onu da verdim kabul etti.sonra birşeyler içmek için bir yere gittik.2-3 saat zaman geçirdik. eskilerden falan bahsettik işte.sonra ayrıldık.bekledim buluşmamızdan sonra o arar diye.hediyenin benim için maddi bir tarafı yoktu ama ne anlama geldiği ortatydı.sonuçta niyetimin ne olduğunu anlamıştır diye düşündüm.ama aramadı.ve ben 1 senedir hala bekliyorum arar diye...işte böyle dostlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• orta okulda:))

0|0
    0|0
  • kavusamadıgımdan zıyade yarım kalan ask hıkayelerım oldu.reddedıldım ama daha 14 yasındaydım sımdı dusunuyorum ıyıkı reddetmıs:)okulda bır cocuk vardı bundan 3 sene once cocuk hayalet gıbı bıseydı bı kaç kez goruyodum fakat nedendır bılınmez sınıflarına gıttıgımde ya derslerı bos olup cıkmıs oluyolardı ya cocuk antremanda oluyordu yada sınıfta olmuyordu.hayatta en merak ettıgım kısıydı kendısı cunku cok gızemlı gelmıstı bana

0|0
    0|0
  • evet benim kavuşamadığım biri oldu...

0|0
    0|0
  • olmadı...hepsine kavuşdum..ama belirli bi süre..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• walla arkadaşım ünv. başlayıncaya kadar 15 flörtüm oldu abartısız... ünv. nin ilk 3-4 ayı da hızlı geçti... sonra duruldum 2 sene aşkın yaşayabileceğim en gerçeğini yaşadım... sonra yine bi ara hızlandım şimdi hiç yok mutluyum... soruna gelince... kavuşamadığım aşk yoktur da reddedildiğim durum vardır...

0|0
    0|0
  • olmaz mı hiç..okulda gençlikte şişimde her yerde açılamdıklarımız birbirim,zze yakıştıramadıklarımız imkansızlarımız

0|0
    0|0
  • ilk aşklar hep ulaşılamaz yada açılamadığın olur

0|0
    0|0
  • olmadı valla

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...