Vücut ölçüleri yanlış mı alıyorum acaba?

Bugün yeni antreman programıma başlayacağım için tekrardan ölçülerimi almak istedim ama bir gariplik farkettim

ölçülerim boy 178 kilo 81

sağ kol 36
sol kol 35
omuz 132
göğüs 104
bel 91

bel 91 çıktı şimdiki sorum ben genelde levisdan pantolon alıyorum http://www.levi.com/TR/tr_TR/about/size-chart

burdaki ölçülere göre 91cm bele 36 38 beden pantolon çıkıyor ama benim en geniş pantolonum 32 beden onuda kemersiz giymem zor düşüyor 31 beden giyiyorum genelde veya 32 bedenin beli biraz daha küçültülmüş 31.5 gibi oluyor. ben mi bel ölçüsünü yanlış alıyorum acaba dedim aşağı yukarı çıktım çıktım 31 beden ölçüsü olan 75cm i hiçbiryerimde bulamadım gariplik nerede :)

Güncellemeler:
Tamam sıkıntı sitedeymiş aldığım 31.5 beden pantolonun beli 94cm çıktı siteyi hangi kafayla hazırlamışlarsa :)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hiç bunlara bakma :) Direk git dene hangisi uyuyorsa onu al :)

0|1
    0|0
    • zaten öyle yapıyorumda sebebini merak ettim bu olayın sorayım dedim :)

• kalçada 94 yazıyor 31 beden için şimdi baktımda sanırım bizim bakmamız gereken kalça.

bu bel diye bahsettiği nedir çözemedim kendilerine sorucam bakalim :)

• Sor mutlaka :) Cevabı alınca haber verirsin banada :)

Kızlar Ne Diyor 1

• beyin felç :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bunları pantalon ıçin yazdın bızde yedık

0|0
    0|1
    • Bir amacım olsa gizliden yazmam senin gibi asalaklarıda düşündüm yazarken :)

• hayatında hıc kotun olmadımı kardes arkasına baka bedenını yaz al vucut olcusu takvıye program mı ıstıyosun hallederız kımle nasıl konustuguna dıkkat et bence kendını kandırma

• Evet kotum olmadı hadi ilerle.

Yükleniyor...