Nasıl sıkılaşabilirim?

vücudumu sıkılaştırmak istiyorum bunun için önerilere ihtiyacım var. en iyi sıkılaşma yöntemi hangisi pilates yapsam iyi sonuç alır mıyım ya da en iyi sonucu pilatesten mi alırım?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Pilates diyecektim sen soylemissin zaten :) cok farkediyormus

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ilk önce düzgün beslenmelisin düzenli spor yapmalısın vede uyku düzenin olmalı pilatesle cabuk sonuc alamazsın en etkili fitnessdır güzel bir sıkılaştırma programıyla istediğine ulaşabilirsin program lazımsa yardımcıda olurum.

0|0
    0|0
  • Revoflex Xtreme vardı sanki o yardımcı olur sanırım

0|0
    1|0
  • Dna yi bozmak zordur bosuna cabalama , tombik tombik takil :))

0|0
    0|0
  • dambıl gibi aletler al spor yap sıkılaşırsın

0|0
    0|0
  • Fitnes yapabilirsin :) daha iyi bir spor yok zaten tabii sıkılaşmak için :)

0|0
    0|0
    • Sen kc ayda yaptin kardeşim?

• Açıkçası ben çok uzun zamandır farklı sporlarla hayatımı devam ettiriyoruz ama bodybuilding'e geçen sene başladı alt yapım iyi olduğu için vücudum kolay şekil aldı fakat iş güç yüzünden hep sporunu yarım bırakmak zorunda kaldm şimdi düzenli olarak ve supplement takviyesi alarak 3 aydır düzenli çalışıyorum :) 14 yandan 20 ye kadar futbol, basket, kickbox vs sporlar yaptim ama askerlik yaptığm bölgede 13 kilo vererek bayağı bir zayıfladm geldiğde ise 15 ayda kaybettiğim kiloyu 3 ayda aldım ve bodybuilding sporuna başladm :)

• Yoruldugna degmz bnce zaten guzelsndr. Fizgni yazarmisn? Msjda atabilrsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Özel egzersizler var araştırmak lazım be ^^

0|0
    0|0
  • En iyi vucud sikilastirma yolu dovus sporlaridir. boks kickboks tekvando bunlar seni sipsiki yapar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...