Sitede iyi basketbol oynayan varsa bana bir antrenman programı söyleyebilir mi?

Sitede iyi basketbol oynayan varsa bana basketbolumu geliştirmem için bir antrenman programı söyleyebilir mi?

Güncellemeler:
herSabah 1 km falan koş günde 2 bardak sütünü iç bir de her gün farlı bir harekete çalış bir gün turnike ve stop jump shot diğer gün şut gibi 2 hafta gibi bir sürede baya gelişir basketbolun
Sitede iyi basketbol oynayan varsa bana basketbolumu geliştirmem için bir antrenman programı söyleyebilir mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• üni basketbol takımında oynadım...
    antreman programı nasıl olur...
    öncelikle ellerinin topu kavrayışı çok iyi olmalı...
    topu zemine sert bir şekilde vurmalısın sektiği zaman ellerinle kontrol etmelisin...
    saha çevresinde topu sağ ve sol elleririnde arasında sektirerek koşabilirsin...
    bu şekilde tekniğin çok gelişiyor...
    pota altında sürekli turnike çalışmalısın...
    pota çevresinden 1 metre mesafe ile başlayarak 3 sayı çizgisine kadar atış yapabilirsin...
    önce tekniğini geliştirmelisin...

0|0
    0|0
  • günde 500 şut at, tenis topu ile önce sağ elinle sonra sol elinle sektir tabi bunu yaparken basket topunu da sektireceksin , http:/ /www. basketbolbilgi. com/basketbol-egitim/dripling-calismalari-basketbol/ , bunlar dışında, seviyeni bilmediğim için çift top antrenmanları önermiyorum şut stillinine takılma önemli olan girmesi tabi Kobe Bryant gibi temiz bir bileğin olsa fena olmaz ama zamanla oturur bu işler :)

0|0
    0|0
  • 3 senedir aktif olarak oynuyorum; edindiğim en büyük ders pozisyon almak ve oyun zekası. Antrenman sonra ki iş. Merdiveni hızlı cıkarsan düsme ihtimalin vardır dostum :)

0|0
    0|0
  • valla benim fiziki yapım pivota çok müsait olduğundan sevmsemde çok iyi oynuyorum -_-

0|0
    0|0
  • Ebet söyleye bilir ;+)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Oynamayın l*n şu haltı kafama gelen topların haddi hesabı yok hnfjhf

0|0
    0|0
Yükleniyor...