Vücut geliştirmeciler bir bakar misiniz?

Arkadaşlar sarkık göğüsleri nasıl normale çevirebilirim, meme ucu yukarda durması gerekirkene aşağıda bunu nasıl yukarı çekebilirim, şimdiden teşekkürler.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Sadece azimli chest antremanlarıyla düzelir bu sorun. İsimlerini Türkçe'de bilmiyorum fakat, bunlar çok faydalıdır ve olmazsa olmazlardandır.

-Dumbbell decline press
    -Cable crossover
    -Bench press
    -Execution

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sinav cekmelisin ve dumbell calisirsan cok faydasi olur :)

0|0
    0|0
    • Sürekli yaptığım şey ama fayda göremedim

Erkekler Ne Diyor 5

• Yağdan mı öyle yoksa yapı olarak mı öyle eğer genetik birşeyse değiştiremezsin ama yağ fazlan varsa diet ve gögüs egzersizi iş görecektir (Bench press)

0|0
    0|0
  • Yağ' birikiminden kaynaklaniyor bu Koşu yap yüz vücut çaliş kendinde çalişabilirsin fakat ben salona gitmeni öneririm buna göre besin takviyesi program çizelgeside hazirliyacaklardir senin vücut tipine göre

0|0
    0|0
    • Eyvallah sağ olasın, herkes salon diyor, salona gidecez artık

• En mantiklisi'da bu bence başarilar diliyorum.

• Sen bunu dedigine gore senin bir yag problemin vardir buyuk ihtimal , git bir spor salonuna ve profesyonel yardim al

0|0
    0|0
    • Evet var fakat çok fazla değil. Spor salonu şart mı

• Bunun çaresi yok mu :D

• Yok , nat geo da sivri sineklerin gelmesinin sebebi insanin ten kokusuymus oyle diyolar yani onlarin yalancisiyim , raid i al tak odana gelmezler :D

• Azimle calis. İki gune duzelicek bir durum degil sabirli olursan hersey mumkun :))

0|0
    0|0
    • Uzun zamandır çalışıyorum ama fayda alamadım hiç, ne tür şeyler yapmalıyım mesela

• Tahminimce devamli ayni hareketleri yapiyosun. Vucudu sasirmaya bak farkli hareketler dene farkli sinav teknikleri deneyebilirsin ya da barfixs cubugu alabilirsin eve cok yarari var. Ve en onemlisi yedigin seylere dikkat.

• Evet hep aynı şeyler yapıyorum, değiştireyim dediğin gibi. Teşekkürler

• Şınav cek kanka imkan varsa spor salonuna yazil komple yap vucut :)

0|0
    0|0
    • İmkan varda 1 ay sonra ünite gidicem olmazsa orda yaparız artık :)

• Sonraya atma bence yarin unide bebeleri bir gorun kasli kasli moralin bozulur :) daha dogrusu goturdukleri kizlari gorunce moralin bozulur :)

• Kızlar kolay iş takılma orasına :)

Yükleniyor...