Lig sampiyonları kim olur?

Evet gencler ben ligleri yazicam sizde sampiyonlari tahmin edin biliyorum daha lig baslamadi hicbirsey belli değil ama amac zaten vakit oldurmek :D
Almanya (Bundesliga):Bayern Münih
İspanya (La Liga):Real Madrid
Portekiz (Primeria Liga):Porto
Rusya:Zenit
Italya (Seri A):Milan
Ingiltere (Premier League):Manchester United
Türkiye:Galatasaray
Yunaniistan:Olympiakos
Baska varsa yazin :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi doğruda bana göre bu sezon;
    İtalya - Juventus
    İspanya - Barcelona
    İngiltere - Chelsea
    İyi geceler..

0|0
    0|0
    • Türkiye'de de elbette bu sezon Tek Şampiyon ve 4. cü yıldız Galatasarayımızın ;-) iyi geceler tekrar :-)

• Iyi geceler Turkiye konusunda ortak fikir yok :D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• bayern , madrid , benfica , cska , juventus , chelsea , GALATASARAY , olmpiakos , psg , anderlecht , steau , copenhag , basel , helsinborg vs vs..

0|1
    0|0
  • diğerlerini bilmem ama süper ligde beşiktaş olur

fenerbahçe de hoca sorunu var. ismail kartal götüremezse lig ortaında yeni hoca alınmak zorunda kalınacak.

galatasarayda da hoca sorunu ve başka sorunlar var. prandelli sezon sonunu zaten göremez

0|1
    0|0
  • ispanya ve ingiltere pimi çekilmiş bomba abi kim şampiyon olur tahmin etmek çok zor

0|1
    0|0
    • Aynen katiliyorum ingiltere bu sene hepsinden daha heycanli olcak ben bir onu bilirim :)

• Milanın durumunu biliyormusunda milan yazıyorsun? Mahalle takımından beterler şuanda.. Bide galatasaray yazmandan belli futboldan zerre anladıgın yok

0|0
    0|1
  • Fransayi nasil unutursun Monaca sapiyon olacak tabikid.

0|1
    0|0
    • Ulan harbiden ya gözümden kacmis ama psg olur ordada :)

• Milani zaten süpriz yazdim bende niyeyse transferleri falan iyi geldi bana balo da formda gibi Turkiyede bir Galatasaray taraftari olarak zaten baska takimi yazmam :D Hollandayi pek takip etmedigm icin yorum yapmadim Manu ya guvenim van gaal beraber tam ispanyada Real Madrid su kadroyla bisey yapamazsa artik ligden cekilsin derim :D

• Doğru kankada barcelonoda az transfer yapmadı sağlamlar gibi :)

• Bayern-fenerbahce-manunited-psg-juventus-real madrid-benfica-cska-anderlecht-stetuabukres-hammarby-malmö-shaktar-ajax-salzburg-rangers-corithians

0|0
    0|0
  • Gs mi haha

0|0
    0|1
Yükleniyor...