Vücut geliştirmeden anlayan arkadaşlar özellikle evde bakabilir mi?

Arkadaşlar maddi durumum iyi değil çalışıyorum yaşım 18 boy 174 kilo 69 vücut yapmak istiyorum ama spora gidecek ne vaktim var nede param evde nasıl vücut yapabilirim. Yanlarım biraz yağlı göğüslerimde biraz yağlı

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bol bol mekik cek yumruklarının üstünde şınav
    Baş aşşagı elerinin üstüne kalkmaya caliş duvara ayaklarını yasla ellerin yerde yavqş yavaş geri git dik olana nek sabahları uyanınca bolbol su iç açkerna bide mümkünse açık çay iki bardak kendine zulm etmeden yakalarine normal devam et sabah kurallarına uy her hafta yaptıgın hareket sayısını 5 rakam artır bol bol koşu yap kendini üzmaden hafif kasıldıgınnda 3 daka dur deyişik hareket yap 1 yıla farkı gor duvara ınce bır mındet as ınce olsun yumrukların bbukülmeyecek sekilde
    Aman dikat komşular laf etmesin :):)

0|0
    0|0
    • Her türlü doğal yola açığım usta sağolasın :)

• Dambul çalısma ikitane 5 kiloluk su bidonunu bir saglam demir bul uçlarına bakla tekol çalışma iki kol tek agırlık çalış kı kaslar dengelı olsun birde cımlastik çalış vucudun kaslanırken esnek te olman lazom
      Azmin sonu zaferdır fazla azim hırs kaybettirir
      Herseyın ortası guzeldır kendini üzmeden uzun sureli çalış basarılar mma sporlarına onem ver vücüt kendini sopra gorede geliştirir :)

• eyvallah çok sağol abi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Evde ağırlık kaldirarak yağ biraz zor yakarsin koşu falan yapabilme veya yüzebilme imkanın varsa güzel Olur eve barfiks ve 5-10 kg lik set de alabilirsin 3-5-7-10-15-20 kg gibi dumbel ağırlıkları alip gideri olacak şekilde vücut yapabilirsin ama evde yapabileceğin şey sınırlıdır

0|0
    0|0
    • Set alsam kaça gelirki anca koşu yapabilirim

• Sağol usta sanada başarılar

• Ben 1 aydir evde calisiyorum netten hareketlere bakiyorum kollarim kas doldu gogus karin sirt omuz ve bacaklarimdada oldu kas heryerimi calistiriyorum

0|0
    0|0
  • 6 aydir barfiks cekiyorum gunde minumum 30 tanen 60 mekik 50 de sinav 2 ayda yuzmeye gttim zimba gbi vucudum oldu. barfiks cok onemli kardes. yuzmeye gtme durumun yoksa ziplayarak yumruk calis

0|0
    0|0
    • eyvallah usta deniycem sağol

• Bilader 6 senedir eğitmenlik yapıyorum evde bir b*k olmaz.. Uzman görüşü ve spor aletleri şart.

0|0
    0|0
Yükleniyor...