Savunma sporu, kas? yardım?

gelişimini tamamlamamıs bir genç kızımız var kendisi savunma sporu ve kas istiyormuş ama aynı zamanda boyuda kendine göre kısaymıs eğer kas yaparsa gelişimi dururmu gögüs, boy dan kast ediyor aynı zamanda savunma sporları hakkında küçük kuzenim ilkoukl sona geçti

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• taekwondo veya judo , judı başta zorlar kol kaslarını tekniğini bilmediği için ama savunma için çok idealdir öğrneğin sana yumruk atmaya çalışan birisini kolundan tutup yere patlattıktan sonra kaburgaların bastırsa bir ayağını biraz o kişi 3-5 dakika yerden kalkamaz vurmanın etkisinden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Belirli miktar kiloda (düşük ağırlık) çok tekrarlı egzersizler yapabilir bulk denen hacim egzersizlerini yapmasına gerek yok
    Aslında en iyisi vucut ağırlığı ile yapılan egzersizler gelişim bozukluklarına sebep olmaz (vucut orantılı gelişir güçlenir) ergenlik dönemi için zararı da olmaz
    bence thai box ya da benzeri :)

0|0
    0|0
  • Halk arasında en büyük söylentilerden birisidir o kas yaparsan. Boyun uzamaz diye. Boy uzaması tamamen beslenmek ve genetik haritaya baglı bir durum :) . o yonde aklınız kalmasın. internette belli makaleler var bu konuda, bulabilirsiniz. Savunma sporları benım ilk tercihim zaten her cocuk için. hem kendilerine olan özgüvenleri güzel bir sekilde insaa olmus olur , hemde esneklik ve saglıklı kondisyonları olur. ilerideki hayatlarında yasıtlarına gore cok daha dinc ve saglıklı olurlar. :)

0|0
    0|0
    • powerlifting yaparsa kısa kalır dostum yanlış bilgi verme

• powerlinfting ciler hep çocukken başlıyor bir özentiyle kısa kalınıyor sonra ben 172 boyundayım ailede 186 dan aşağı adam yok annemde 171 2 sene powerlifting yaptım 8 senedir profesyonel body personel trainer sertifikası aldım

• Tekwando, Karate, Kick Box, Muay Tuai, Kung-Fu , Wing Chun, Judo. bunlar birkac örnekleri :)

• ne geregi varki hanımlara şiddet yakışıyormu hem şuda var kadın erkegin bir kaburga kemiginden meydana gelmiş hanımlara yakıştıramıyorum kendini savunmaymış :D çıkartsınlar karşıma kitboxçu kız valla erkekler ne kadar aciz gorunse bile kadından kolay dayak yemez :) şahsen bir kere başıma geldi sozde beni 2 hareketiyle taciz eiyo osmanlıyı yedi şaşırdı kaldıydı :) ama şu var kadına el kalmaz felsefesi varsa en güçsüz kadın bile dayak atar :)

0|0
    0|0
  • Vücud gelişimini tamamladıysa sorun yok power lifting antremanları yapmassa boyunda sıkıntı çıkmaz ama yaparsa boyunu etkiler normal body çalışmanın bir zararı yoktur isterse bir bilek kemiğinin filimini çektirsin yine

0|0
    0|0
  • evet boyu uzamaz tıfıl kalır ama kas yapan insan sert vuramaz. Yakın dövüş yapan sert darbe vurur aynı bruce le gibi adam zayıf dehset videolarda bu gerçek bende f

0|0
    0|0
  • Gelişimini tamamlamadan yapmasın.

0|0
    0|0
  • Taekwondo. Kızlar için en ideali.

0|0
    0|0
  • 3yildir boks kickboks muay tai sporlariyla ugeasiyorum ozelden mesaj atarsaniz bilgi verebilirim :)

0|0
    0|0
  • Yasi kac onemli olan yas

0|0
    0|0
    • ilkokul son 2001 dogumlu sanırsam ya da 2000

• 13-14 oluyo galiba şimdilik sadece bisiklet mi sürse

• Göndermem istediğin savunma sanatının adı ne

• Kizlar kas yapmasin ya lutfen fitness falan yapsin

0|0
    0|0
    • kendi görüşü birşey diyemem ama yasadıgı ortam için gerekli

• basket oynasın ya da zıplama uzanma hareketleri yapsın ve bol nesquik içsin mutlaka kahvaltı etsin atlamasın yoksa enerji alamaz ve daha çok kilo alır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...