Aldatan kadınlar...Eskiden erkekler daha çok aldatıyordu artık devir kızların devri oldu, neden?

Evet artık erkekler daha sadık olmaya başladı, giderek daha çok kız her türlü naneyi yemeye başladı. daha 1 hafta önce başıma gelen bir olay. bir kızla çıkmaya başlıyorsun. ilk geceden koynuna giriyor seni çok sevdiğini hoşlandığını söylüyor. ama 3 gün sonra öğreniyorsun ki kızın 7 aylık bir ilişkisi varmış ve benim gibi 3-5 erkeği daha böyle idare ediyormuş. sorduğun zaman da o çocuğu çok seviyorum lütfen söyleme ona aramızda yaşananları diyor. çocuk şehir dışında olunca hemen başkasının kollarına atla sonra da ben çocuğu çok seviyorum de. artık kızlar bozutmaya başladı iyice erkekleri geçiyorlar baya, siz ne düşünürsünüz bu konuda :)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın konu sadece erkek ya da bayan değil her iki tarafta bunu yapıyor.İnsanın kendi içerisinde biten bir şey bu insan kişilikli olursa bunlara gerek duymaz.Bu insanların ruhlarıda bedenleri doymaz hiçbir şeye bir ömür boyu.Ben şunu çok merak ediyorum hadi gidip aldatıyorsun ama aldattığın kişi bunu öğreniyor veya aldattığın kişiye bunu o kişiye söyleme diye büyük bir cesaretle nasıl söylüyor bilmiyorum geçrekten TEBRİK ETMEK LAZIM.Başka erkek olsa beter ediyor onu dünyaya geldiğine bazılarının huyları kötü kaldıramyanca ne yapıcak kıza zarar vericek.Göze alarak yapıyorsa her şeyi bırak yapsın sen değil onlar kaybediyor nasıl olsa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kısaca maymun gözünü açtı diyebiliriz..

boynuzlana boynuzlana boynuzlamayı öğreniyor insan..

diğerlerini bilemem ama benimkisi genelde misillemeden aldatma oluyor

mutsuz her birliktelik bir ihanete gebedir..

0|0
    0|0
  • erkeklerden intikam alıyor olmasınlar? :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle intikam alıyor kızlar,siz misiniz bizi aldatan alın işte bizde aldatırız hem bizim işimiz daha kolay :)Erkekler aldattığı etrafa baktığı sürece bu daha kötü olucak,kız diye bişey kalmıycak etrafta,13 yaşına indi ilk yaşananlar yani erkeklerde suç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslinda degisen hicbir durum yok.aldattigini iddia ettigin kadin(lar)da yine bu isi bir erkekle yapiyor ya da aldattigini dusundugun erkekler yine bir kadinla.kimse kimseden daha temiz degil aslinda.bu zaten olagan bir donguydu.sadece teknolojinin de ilerlemesiyle mevcutta olan seyler daha alenen,daha olagan bir duruma geldi.onceden cep telefonu yoktu ve sabit telefon/cagri cihazi ile iletisimde kalirdik.gorusmek icin bin dereden su getirirdik.simdi gsm teknolojileri ve sanal platformlar arttikca aldatma/aldatilma konulari daha kolay eyleme gecirilebilir hale geldi.bir durtme,bir mesaj,bir goz kirpma,bir titresim.sozun ozu boyle geldi boyle de gidecek.yok birbirimizden farkimiz aslinda.

0|0
    0|0
  • Bence bu batı hayranlığı ile gelen bir olay. Artık herkes her türlü iletişim kanalından Dünyayı takip edebiliyor ve ister istemez " bende neden yok veya ben neden böyle değilim" gibi sorular üretiyor kendi kendine. Hal böyle iken biraz eğitimsizlik biraz ailenin ilgisizliği insanları bu tür davranışlara itiyor.

1|0
    0|0
  • esikiden daha sağlam karakterli daha örf adet ve ananalerine bağlıymış insanlar şidi dejenerasyon hat safhada...sadece cinsellik bağlamında irdelemiyorum konuyu.iş,alışveriş ilişkiler.her konuda inanılmaz bir dejenerasyon var...iş cinselik olunca tabii oooo...zaaflar...

0|0
    0|0
  • Bu iki tarafında kişiliğiyle alakalı bir durumdur aldatan suyun yüzünde durur herkes ne olduğunu görür.

0|0
    0|0
  • kızların özgürlükleri arttı da ondan daha neler görecez

0|0
    0|0
  • Kardeşim her zaman söylüyorum... Bunun cinsellikle alakası yok, kişilikle alakası var...

0|0
    0|0
Yükleniyor...