Sayın Fenerbahçeliler Ersun Yanalın istifası ve Aziz Yıldırımın başkanlığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

pek derin bir bilgim yok ama aziz yıldırımın fenerbahçe camiasında iyice bir diktatörlük kurmuş gibi ve bu fenerbahçeye zarar veriyor. bir galatasaraylı olarak sizin düşüncelerinizi merak ediyorum.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük_başkan_DİKTATOR_aziz_yıldırım
    adam klubun taraftarına küfür edip burada benim dediğim olur diyor ersunu göndermesi ne ki

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ele geçirilmiş bir kale asla terkedilmez. ne erler ne paşalar gelir geçer ama padişah değişmez.

0|0
    0|0
  • Ersun yanalın istifasına gerçekten üzüldüm aziz yıldırım takım icin çok şey yapsada Şu yaptıkları iş degil yani bir de Ersun yanalın ses kaydı var ama onun olup olmadığı kesin degil Ve de ben hic kufretmedim diye acıklama yaptı (ses kaydı kufurlu) ama keske gitmeseydi benim düşüncem böyle

0|0
    0|0
  • Aklım ermez o işlere benim :D Fenerbahçe'liyim penaltıyı biliyorum yeter bunlar bana :D

1|1
    0|0
  • aziz yıldırımın başkanlığından başka takımın taraftarına ne onları ne ilgilendiriyor ki sadece fenerbahçelileri ilgilendirir kızarlarda severlerde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...