En iyi savunma ve saldiri sporu hangisi sizce?

Sizce günlük sehir hayatinda hangisi onemli saldiri mi savunma mi? Bence savunma ama fikrinizi merak ediyorum
Ve sizce en iyi saldiri ve/veya savunma sporu hangisi?
Başımıza gunluk hayatta hersey gelebilir bide fazlaca amerikan dizi/filmleri izleyince insanin psikolojisi bozuluyo herkesden hersey bekler oldum diken üstünde duruyorum :) ve tabiki spor yapmak icin de bitane secicem hadi bana yardımci olun :)

0|0
5|35

En İyi Erkek Görüşü

• Yine herkes döktürmüş herkes sporcu zaten.
    kafa göz dalacan Kanka öyle spormuş mıpormuş boşver kafa göz dalıp gerekirse dayağımıda yerim

1|0
    0|0
    • Hic öyle kavga falan etmedim agiz burun, ama edebilirim cunku mesela birine haksizlik yapilinca ya da trafikte vs karsima maganda falan cikinca kendime engel olamiyorum bigun belami bulucam diye korkuyorum o durumlar için biyerden baslayip teknik ogrenmem lazim :)

• Yayayken ne halt yiyim :D

• Biber gazı :D de sen trafifkte niye :D

Erkekler Ne Diyor 34

• Sonuçta milli bir sporcu değilsin öyle bir hedefin de yok normal bir aktivite veya hobi olarak gidiceksen kick boks'u tek geçerim o kadar

1|0
    0|0
    • Basima hersey gelebilir kendimi gunluk hayatta nasil savunabilirim bunu dusunerek gidiyorum

• tam kick boks'u tarif ediyorsun inan bana. yok wing chun'muş muay tai'miş ağzı olan konuşuyor hiç aldırma kick boks sana yeter de artar

• Savunma sporu olarak Judo denilebilir. Saldırı ise wing chun :)

1|0
    0|0
  • en iyi savunma hücumdur sözünden yola çıkıyorum ve cevap veriyorum ;
    o) osmanlı tokadı ! ! !

evet arkadaşlar cevap açık, osmanlı tokadı.

1|0
    0|0
  • Mma muaythai judo gibi sporlar en iyi yakın dovus sanatlarıdır tavsiyem her 3 unude icra et.

1|0
    0|0
  • muay tai tay box yane diz dirsek https://www.youtube.com/watch?v=M__9ZmCFNeU

1|0
    0|0
  • MMA e gidersen hem savunma hem saldırı dersleri alabilirsin (kick box, karate, boks-brazilian jiu-jitsu, judo, güreş) ama yok tek diyorsan judo ve kick box derim

1|0
    0|0
    • şu an en iyisi mma gibi :) peki krav magayla karsilastirirsak hangisi sizce?

• aslında önemli olan şu.. etrafında sana hangisini en düzgün öğretebilicek yer varsa onu tercih etmelisin.. antrenörler çok önemli

• http://www.youtube.com/watch?v=7mxFNTxCqnc

Her dövüş sorusunun klasiğidir bu video herneyse :D

Muay Thai diyorum.

1|0
    0|0
  • Tabi ki büyük ustanın sanatı ----> Wing Chun

1|0
    0|0
  • En iyi savunma saldiri dir :) muay thai ogren :)

1|0
    0|0
  • Normal boks tavsiye ederim... Kralını indirirsin.. Ama çok çalışman lazım.

0|0
    0|0
    • Box degil ama kickbox yaptim bana sokak icin yeterli gelmedi

• sokak farklıdır.. kural filan olmaz.. dayak yiyen çok karateci filan duydum.. ve başarılı olanlar hep boksörler. zor yıkılır iyi bir boksör. hızlıdır darbe zor alır. ve güçlüdür vurdu mu yıkar.

• Saldırı sporu farklıdır, savunma sporu farklıdır. Gündelik sosyal yaşantı içerisinde kendinizi koruyabileceğiniz en ideal spor AİKİDO dur.

0|0
    0|0
    • Aikido cok yavas ilerlemiyor mu

• Savunma sporu olarak kesinlikle aikido suyun akışı anlamına gelir rakibin hamlelerinden zarar görmemeyi amaçlar karşı tarafa da zarar vermeden etkisiz bırakmayı hedefler

• Simdi okadar adam atak yapmış bize azicikta zarar verelim dimi emege yazik :)

• Güreş :D

0|0
    0|0
  • Taekwondo. Benim siyah kuşak aldıgım spor :)

0|0
    0|0
    • Ismi bile itici geliyo bana :)

• Videolar iki turlu ya profesyonel ya amator
      Amatore bakinca bir halta benzemiyo profesyonele bakınca hepsi mukemmel

• Profesyonel olunca inanılmaz birine dönüşüyosun ya :) ve kızıl vuruşlar var onları doğru vurursan bayıltabilirsin saldırganı

• Aikido bence..

0|0
    0|0
  • en iyisi kung-fu ben kick box seviyorum

0|0
    0|0
  • Tayboks...

0|0
    0|0
  • Ben savunmadan yanayım aikido veya wing-chun olabilir?

0|0
    0|0
  • mma .

0|0
    0|0
  • Ful kontak. var herkesi dövebilirsin özellikle yakin dövüşte ama her yerde eğitimi yok diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • Ilk defa duydum bunu. İstanbul'da var mi bildiğiniz yer?

• Kesinlikle vardir biraz araştırırsan bulabilrsin heralde ama biraz erkek sporu bayanlar yapabilir mi bir fikrim yok. Ayrımcılık olarak düşünme baya sert bir spor.

• Allah ne verdiyse stili

0|0
    0|0
  • body yap ve vücudun şekile girdiği zaman insanlar zaten senden çekinecektir ;) :)

0|0
    0|0
  • Tekwando daha iyidir

0|0
    0|0
  • masa tenisi

0|0
    0|0
  • Serbest dovus

0|0
    0|0
  • Sağlam bir aparkatla rakibini indirisin :)

0|0
    0|0
  • wing chun

0|0
    0|0
  • Kime saldirixan?

En iyi savunma ayetel kursi

0|0
    1|0
  • kickboks

0|0
    0|0
    • Yaptim bana sıkıcı geldi , hep ayni seyler ve kickboxun kurallari var normal bir sokak dovusunde kurallar islemiyo he nereye vuracagini bilirsin guclu yumruklar atarsin ama yeterli gormuyorum ben sokak icin

• Mma super onu secicem buyuk ihtimal :) tekvandoyu hic dusunmuyorum bile

• daha nazik bir spor diye sölemiştim:)

• En iyi savunma hücumdur ve kesinlikle thai box

0|0
    0|0
    • Box kurallari olan bir spor bilemiyorum sokakta nekadar ise yarar

• Sokakta en çok işe yarayan dövüş sanatıdır Asla Pes Etme ve Yuri Boyka yı izle anlarsın

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...