Kapat

En iyi savunma ve saldiri sporu hangisi sizce?

Sizce günlük sehir hayatinda hangisi onemli saldiri mi savunma mi? Bence savunma ama fikrinizi merak ediyorum
Ve sizce en iyi saldiri ve/veya savunma sporu hangisi?
Başımıza gunluk hayatta hersey gelebilir bide fazlaca amerikan dizi/filmleri izleyince insanin psikolojisi bozuluyo herkesden hersey bekler oldum diken üstünde duruyorum :) ve tabiki spor yapmak icin de bitane secicem hadi bana yardımci olun :)

0|0
535

En İyi Erkek Görüşü

• Yine herkes döktürmüş herkes sporcu zaten.
    kafa göz dalacan Kanka öyle spormuş mıpormuş boşver kafa göz dalıp gerekirse dayağımıda yerim

1|0
    0|0
    • Hic öyle kavga falan etmedim agiz burun, ama edebilirim cunku mesela birine haksizlik yapilinca ya da trafikte vs karsima maganda falan cikinca kendime engel olamiyorum bigun belami bulucam diye korkuyorum o durumlar için biyerden baslayip teknik ogrenmem lazim :)

• Yayayken ne halt yiyim :D

• Biber gazı :D de sen trafifkte niye :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 34

• Sonuçta milli bir sporcu değilsin öyle bir hedefin de yok normal bir aktivite veya hobi olarak gidiceksen kick boks'u tek geçerim o kadar

1|0
    0|0
    • Basima hersey gelebilir kendimi gunluk hayatta nasil savunabilirim bunu dusunerek gidiyorum

• tam kick boks'u tarif ediyorsun inan bana. yok wing chun'muş muay tai'miş ağzı olan konuşuyor hiç aldırma kick boks sana yeter de artar

• Savunma sporu olarak Judo denilebilir. Saldırı ise wing chun :)

1|0
    0|0
  • en iyi savunma hücumdur sözünden yola çıkıyorum ve cevap veriyorum ;
    o) osmanlı tokadı ! ! !

evet arkadaşlar cevap açık, osmanlı tokadı.

1|0
    0|0
  • Mma muaythai judo gibi sporlar en iyi yakın dovus sanatlarıdır tavsiyem her 3 unude icra et.

1|0
    0|0
  • muay tai tay box yane diz dirsek https://www.youtube.com/watch?v=M__9ZmCFNeU

1|0
    0|0
  • MMA e gidersen hem savunma hem saldırı dersleri alabilirsin (kick box, karate, boks-brazilian jiu-jitsu, judo, güreş) ama yok tek diyorsan judo ve kick box derim

1|0
    0|0
    • şu an en iyisi mma gibi :) peki krav magayla karsilastirirsak hangisi sizce?

• aslında önemli olan şu.. etrafında sana hangisini en düzgün öğretebilicek yer varsa onu tercih etmelisin.. antrenörler çok önemli

• http://www.youtube.com/watch?v=7mxFNTxCqnc

Her dövüş sorusunun klasiğidir bu video herneyse :D

Muay Thai diyorum.

1|0
    0|0
  • Tabi ki büyük ustanın sanatı ----> Wing Chun

1|0
    0|0
  • En iyi savunma saldiri dir :) muay thai ogren :)

1|0
    0|0
  • Normal boks tavsiye ederim... Kralını indirirsin.. Ama çok çalışman lazım.

0|0
    0|0
    • Box degil ama kickbox yaptim bana sokak icin yeterli gelmedi

• sokak farklıdır.. kural filan olmaz.. dayak yiyen çok karateci filan duydum.. ve başarılı olanlar hep boksörler. zor yıkılır iyi bir boksör. hızlıdır darbe zor alır. ve güçlüdür vurdu mu yıkar.

• Saldırı sporu farklıdır, savunma sporu farklıdır. Gündelik sosyal yaşantı içerisinde kendinizi koruyabileceğiniz en ideal spor AİKİDO dur.

0|0
    0|0
    • Aikido cok yavas ilerlemiyor mu

• Savunma sporu olarak kesinlikle aikido suyun akışı anlamına gelir rakibin hamlelerinden zarar görmemeyi amaçlar karşı tarafa da zarar vermeden etkisiz bırakmayı hedefler

• Simdi okadar adam atak yapmış bize azicikta zarar verelim dimi emege yazik :)

• Güreş :D

0|0
    0|0
  • Taekwondo. Benim siyah kuşak aldıgım spor :)

0|0
    0|0
    • Ismi bile itici geliyo bana :)

• Videolar iki turlu ya profesyonel ya amator
      Amatore bakinca bir halta benzemiyo profesyonele bakınca hepsi mukemmel

• Profesyonel olunca inanılmaz birine dönüşüyosun ya :) ve kızıl vuruşlar var onları doğru vurursan bayıltabilirsin saldırganı

• Aikido bence..

0|0
    0|0
  • en iyisi kung-fu ben kick box seviyorum

0|0
    0|0
  • Tayboks...

0|0
    0|0
  • Ben savunmadan yanayım aikido veya wing-chun olabilir?

0|0
    0|0
  • mma .

0|0
    0|0
  • Ful kontak. var herkesi dövebilirsin özellikle yakin dövüşte ama her yerde eğitimi yok diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • Ilk defa duydum bunu. İstanbul'da var mi bildiğiniz yer?

• Kesinlikle vardir biraz araştırırsan bulabilrsin heralde ama biraz erkek sporu bayanlar yapabilir mi bir fikrim yok. Ayrımcılık olarak düşünme baya sert bir spor.

• Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...