Hergün egzersiz yapıyorum 1 saat ve 2-3 litre su içiyorum. Sizce faydalı olur mu?

Hergün egzersiz yapıyorum 1 saat ve 2-3 litre su içiyorum. Ayrıca 1 bardak hergün yeşil çay içiyorum.. Şeker ve tuz kullanmıyorum.. abur cuburu da kestim.. Hamur işi vs. mümkün oldugunca yemiyorum.. Sarımsak, limon, baklagiller vs şekler tüketiyorum. Sizce en erken ne zaman faydasını görürüm bu yaptıklarımın vücudumda?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• egzersiz yapma faydası olmaz. kardiyo(koşu,yüzme vb metabolizmanı hızlandıran sporlar) çalış. geri kalan aynen devam,çaya şeker atmak ve beyaz ekmek en çok kilo yapan ve yağa dönüşen besinler.

0|0
    0|0
    • Şeker falan atmıyorum evet.. Haftada 2 kez yüzme yeterli midir sence?

• ayrıca yüzmeye devam en çok kalori yaktıran aktivite saatte 648 kalori.bir kilo yağ ise 7000 kalori.

• Ee çok iyiymiş öyleyse ben devam edeyim..

• faydası olacaktır akşam 7 den sonra yemek yemezseniz daha hayırlı olur meyve ile geçiştirin akşamı sabah ve öğlen normal abartısız beslenin

0|0
    0|0
  • kesinlikle yıkılmadan devam ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir insan kilo vermeyi en az 5 aylık döneme yaymalı. Çünkü herkesin mmetabolizması farklı çalışıyor. Şimdi senin bünyen bu yeni düzene alışacak, öyle yok haftada 5 kilo yok ayda on kilo diyeti olmaz.

Sen bu şekilde devam et kesinlikle kilo vereceksin hemde saglıklı ve bir daha geri almayacaksın. Düzenli beslenmeye ve dengelei beslenmeye devam. Yiyeceklerden kesemek yok.

0|0
    0|0
  • Eğer günde 1.30litre suyu sabah içersen 1haftada 2kilo falan zayıflarsın. Ben denemiştim. Ama gerçekten çok zor!

0|0
    0|0
  • 1 ay ıcınde faydasını gorursun.

0|0
    0|0
  • emek yememek yararlı evet işe yarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...