Bisiklet sürmeyi sevenler var mı?

Tam bir hız tutkunuyum. Bisiklet sürmeyi seviyorum. Sürerken iki elimi bırakıp ensemde birleştirmekten haz duyuyorum. Var mı bisiklet sürmek hobisi. ? Ve hangi tür bisiklet kullanıyorlar. Yarış dag vs.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bulunduğum şehir itibarıyla uzak mesafelere ulaşım için kullanıyorum. Ben de çok fazla tutkunuyum. Küçükken hep bir bisikletimin olmasını isterdim. Fakat herkes bisiklet sürdüğünde ben sadece hayal ederdim. Sonra büyüdüğümde bu tutkum bitmedi. Şimdilerde şehir dışında olduğum için özlüyorum keratayı. (Evet kerata diyorum kendilerine.)

Kendisi dağ bisikleti olup ekmek almaya bile giderken onu kullanıyorum.

Not : Her yere benim gibi bisikletle gidin insanlarda bisiklet olmadığında fena halde üşengeçlik sendromu olmakta. Bu araba sahiplerinde de oluyor galiba.

Not 2 : Bisiklette elleri salma işini daha yeni yeni öğreniyorum. Rezil olmamak için gizli kullanıcıdan sordum. (Başka bir sebebi daha var ama kişisel daha çok.)

Son olarak şu cümleyle bitiriyorum. :

"Tanrıdan bir bisiklet istedim ama biliyorum ki o bu şekilde çalışmıyor. Ben de bir bisiklet çalıp affedilmek istedim."

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evvveeeet :))) Hız Tutkunu, Adrenalin Tutkunu birisi karşında :)))) Ellerimi bırakır cadde cadde giderim :) Köşeleri de elim bırakıkken dönerim :) yokuş yukarı çıkar sonra aşağıya doğru arabaların arasından hızla geçer sonra kollarımı açarak pedal çeviririm hala :) Süper bir his veriyordu ya :) Normal 21 Vites Bisan Dağ falan yok :)

1|0
    0|0
  • Ben bisikleti bir terapi olarak görüyorum biniyorum şehir içinde 40-50 km sürüyorum insan rahatlıyor. Hemde spor oluyor önceki sürelerimin altına inmeye çalışıyorum.
    İçimde bir ferahlama oluyor. :D

1|0
    0|0
  • cok severim burasıda uygun zaten

1|0
    0|0
  • Var. Bayılırım :)

1|0
    0|1
  • Her persembe burada toplu bisiklet turuna cikariz

1|0
    0|0
  • Izmirdeysen sürelim beraber sahilde

1|0
    0|0
  • Mersin de yarışlara katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Sevmem bisikleti de kullananlarıda

1|0
    0|0
  • Normal 21 vites dağ bisikleti

1|0
    0|0
  • Size şu kadarını söyleyebilirim ki bisiklet benim herşeyim bisiklet olunca ve yanımda benim kafadan bir arkadaşım oldumu ne yapayım ben sevgiliyi kız arkadaşı her yere bisikletle gideriz ve her c. tesi bütün şehiri gezeriz diyebilirm hatta geziyoruzda bilmediğimiz yer yok ara sokaklar dahil

0|0
    0|0
  • Anca tek elimi bırakabılıyorum

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• En çok liseye giderken pikniğe gittiğimizde sürmüştüm :D çocukken her gün binerdim ama bisiklete gerçi kötü anılarımda yok değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...