Sporla uğraşan arkadaşlar?

Göbek ve simit taraflarımda ve basenlerimde biraz fazlalığım var bunun için kondisyon bisikleti almayı düşünüyorum ama bazıları bisikletin göbeğe etki etmediğinden, bazıları da kalori harcandığı için illa ki etki ettiğinden bahsediyor. Yardımcı olur musunuz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• göbeğpin ve belindeki yağlar için yürüyüş ideal olanıdır. biraz da sıkılaştırıcı toparlayıcı egzersizler yaparsan kısa sürede herseyi yoluna koyabilirsin. proteinler, karbonhidratlar, uyku düzenin, sıvı tüketimin, ne zamanlar yemek yiyeceğin, hangi zamanda neleri yediğin vs konularında detaylı ayrtınlı ilgi edinebilirsen kendin için uygun bir program hazırlayıp ona uygun bir hayat programı yapabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kardesim göbegin icin mekikten gerisi zor sonuc hergun yatarken 10 kalkınca 10 mekik çek 3 5 günde bir yükselt 3 5 adet göbegın gıder en kısa çözüm basenlerin için bisiklet şart

1|0
    0|0
  • Bisiklet yerine ip alıp atlasan daha iyi koşmadan zayıflanmaz afif tempoda yürüyüş yap sonra koşmaya başla bol boş su tüket üç şeyden uzak dur

1|0
    0|0
  • Koşu yap ama açık havada fazla zorlama kendini

1|0
    0|0
  • her gün 4 saat bisiklet sürüyorum 50 km yol yapıyorum ıkı ayda 11 kilo verdim 200 şınav çekince harıka oluyor spor bir bağımlılık uyuyamıyorum

0|0
    0|0
  • gel pirinç tarlasında çalış. hiç bir şeyin kalmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...