Sorum spor yapan arkadaşlara et kesmesi diye bir deyim kullanırız onu gidermek için ne yapılır?

sorum spor yapan arkadaşlara idman sonrası fazla yorgunlukta ayaklar et keser bunun için ne yaparsınız dinlen falan demeyin lütfen yardım yazan herkese +1

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Spora yeni basladiysan ondandır kas gevsetici gibi kremlar var eczaciys git verir yağlar var onlarla masaj yap ama biraz disini sıkarsan vucudun alisinca o et kesmeleri olmaz ilk baslarda oluyo sadece

0|1
    0|0
    • 7 yıldır yapıyorum spor fakat sürekli oluyor o yüzden canıma tak etti de sordum :)

• Tamam aksam filan atarim

• fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/.../...133524_o.jpg bunu bitkisel urun satanlara ya da eczacilara veya masaj urunu satan yerlere goster bulabilirsen bunu al bulamazsan ozon yağı kullan oda iyi ama bu daha etkili

Kızlar Ne Diyor 3

• Spora ara verdikten sonra hamlıktan olur genelde. Sıcak duş iyi gelir diye biliyorum ama en etkili yöntem kas gevşetici kremle masaj yapmaktır.

0|1
    0|0
  • Düzenli idman yapınca olmaz, uzun süre yapmayıp yaparsan olur, kas gevşetici olarak volteren oldukça etkili, sür onu vücudun iyice çekmesini bekle sonra sıcak bir duşa gir çık hiçbişeyin kalmaz, geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • kasaba sor kardeş :D

0|1
    0|0
    • o kadar komikti ki gülmeyi unuttum

Erkekler Ne Diyor 2

• 2-3 gün sonra geçer dayan biraz

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey fayda etmez. sana tavsiyen proteinli beslenerek çabuk iyiles

0|1